Jump to content

etaks

Użytkownicy
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 4 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

etaks's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. No to kurcze czemu u mnie tak szybko pada bateria? Jakiej aplikacji używacie?
 2. Witajcie, mam pytanie do użytkowników MiBanda 2. Sam jestem jego posiadaczem od około tygodnia i niestety jestem poważnie rozczarowany czasem działania na jednym ładowaniu. Czytałem przed zakupem, że działa ok 2 tygodni a u mnie przez tydzień ładowałem już dwa razy. Po pierwszym ładowaniu miałem ustawiony stały pomiar pulsu przez całą noc, zwiększoną dokładność pomiaru i coś jeszcze - myślałem, że od tego tak szybko padła. Powyłączałem to i na drugim ładowaniu było jeszcze gorzej. W tej chwili mam 10% baterii po 2 dniach... Jak u Was to wygląda?
 3. Tak, teraz jest ok. Wcześniej link kierował do tego wątku.
 4. Jak Ci się nie spieszy to zamów no name. W razie czego majątku nie stracisz Zawsze później możesz zmienić na Mofi.
 5. Szkło hartowa NA PEŁNY EKRAN MOFI Redmi 4 PRO CZAR
 6. No powiem Ci, że całkiem fajnie to wygląda. To chyba najlepsza jak do tej pory opcja dla R4P. Nawet jeśli szkło odstaje na brzegach to tego nie widać. Chyba się skuszę na takie szkiełko. Nie ma żadnych problemów z dotykiem?
 7. Tak, ale na stronie na której zgłaszasz prośbę o unlock masz tylko info, że wniosek przyjęto. Jak już dostaniesz zgodę to ta strona się zmienia i pisze coś z stylu, że można pobrać program. Sęk w tym, że ja czekałem kilka dni na sms i nic. Przypadkiem wszedłem jeszcze raz na tą stronę i ona się zmieniła. Pobrałem program i reszta wg poradnika - znaczy, że zgoda została udzielona. Do dziś żaden sms do mnie nie dotarł.
 8. Sprawdzaj sobie raz na jakiś czas na stronce czy nie dostałeś zgody bo do mnie żaden sms od chińczyków nie przyszedł a na stronie mogłem już pobrać program
 9. @andw77, jak dostaniesz szkło koniecznie podeślij fotki. Choć osobiście jestem zdania, że żadne szkło nie będzie idealnie wyglądać dopóki ktoś nie wyprodukuje zagiętego na brzegach pasującego na całe 2,5D. Wtedy będzie można je nazwać "od krawędzi do krawędzi"...
 10. Dlatego właśnie brałem poprawkę na efekt zdjęcia Muszę się na coś zdecydować bo na razie nakleiłem folię, która była gratis. Przykleiła się ładnie ale odstaje na brzegach i trochę rzuca się w oczy.
 11. Sporo brakuje do krawędzi. Mówisz, że szkła nie widać praktycznie ale na zdjęciu jest wyraźnie widoczne (może tylko na zdjęciu?).
 12. @Sulfur mógłbyś podesłać fotki jak to wygląda z tym szkłem?
 13. Ok, tak Ci napisali. A jak to się ma do informacji z ich strony?
 14. Chyba się zdecyduję na zakup a jak w końcu ktoś wymyśli jakiś patent na folię albo szkło na nasze ekrany 2,5D wtedy dokupię ochronę na front
×
×
 • Create New...