Jump to content

duszek00

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by duszek00

 1. Nie odstaje, ale ramki są za grube i przeglądając Internet kawałek tekstu po bokach jest zakryty. Dodatkowo mam teraz 100% pewności, że to nie jest żadne szkło tylko jakieś tworzywo.
 2. Zamówiłem na Aliexpres szkło na cały ekran za niecałe 5,50 zł. Napisane, że niby szkło 9h natomiast jak na mój gust to bardziej przypomina jakiś plastik albo tworzywo i strasznie łapie odciski palców. Jak za taką cenę to jestem mimo wszystko zadowolony, pokrywa cały ekran i nie ma żadnych bąbelków.
 3. Podobny temat jest tu: Podałem tam rozwiązanie, ale jednak po dłuższym czasie widzę, że to nie do końca się sprawdza. W większości rozmów wychodzących jest OK, problem jest głównie gdy odbieram telefon - jakoś dźwięku jest fatalna. Sytuacja ta ma miejsce na romach oficjalnych Global i China oraz na EU. Próbowałem także instalować CM z 4pda.ru i tam jakby wszystko działało lepiej.
 4. Żeby zrobić to co napisałem musisz mieć zrootowany telefon więc proponuję zmianę na MiuiPolska/MiuiEU wersję stabilną. Na forum masz instrukcję krok po kroku jak to zrobić. Jest bardzo ciężko coś popsuć w tym.
 5. Miałem ten sam problem zarówno na China Dev jak i MIUI eu, rozwiązanie znalazłem na stronie http://en.miui.com/thread-446869-1-1.html W dużym skrócie trzeba edytować plik system\etc\audio_platform_info.xml i dodać w nim na końcu (przed </ acdb_ids> </ audio_platform_info>) linijkę z: <device name =" SND_DEVICE_IN_VOICE_DMIC "acdb_id =" 100 "/> Dodatkowo na http://4pda.ru/forum/lofiversion/index.php?t784994-20.html piszą jeszcze aby edytować build.prop i ustawić: persist.audio.fluence.voicecall=false persist.audio.fluence.voicerec=false persist.audio.fluence.speaker=false Po zrobieniu tego wszystko działa dobrze, a wcześniej miałem problemy bo ciągle rwało głos podczas rozmowy jakbym gubił zasięg. Problem rozwiązywało także wymuszenie sieci 2G/3G i nieużywanie 4G.
 6. Cześć, Mam Miui Polska i telefon nie wykrywa pulsometru poprzez bluetooth. Sprawdzałem na starym Galaxy Ace z Androidem 4 oraz Motoroli z Androidem 6 i wszystko działa w porządku. Jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem?
×
×
 • Create New...