Jump to content

pawelni

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About pawelni

 • Rank
  Użytkownik
 1. Pojawiła się aktualizacja softu odkurzacza! nowa wersja z końcówką 47!
 2. No i stało się! Pierwszy raz odkurzacz mi się zj*bał. Ktoś jest mi w stanie pomoc? Odpalam go, silnik normalnie sie uruchamia, ale zaczyna sie krecic wirnik laserowy i po chwili znow sie nie kreci i pojawia sie taki komunikat oraz czerwona lapka: KTOŚ COŚ???????????????????/
 3. Ja planuje wymienić komponenty wtedy kiedy nakazuje producent w aplikacji (czyli tyle ile godzin musi popracować, az spadna wartosci do samego 0 ) - tyczy sie to wszystkiego od filtrow po szczotki. Ciekawy tylko jestem co z bateria jak padnie i zacznie tracic na "mocy".... Bo o reszte komponentow sie nie boje... no moze jeszcze silnik.
 4. Odłączasz stację dokującą od prądu, potem przytrzymujesz ikonkę od włączania tak długo, aż odkurzacz wyda komunikat po chińsku ( z tego co sie zorientowałem mowi chyba dowidzenia)
 5. Czy ktoś sie orientuje jak zaktualizować soft tego robota? W jaki sposob? Poprzez aplikacje?
 6. Polecam ten poradnik. Można się wzorować, a potem podstawowe funkcje wchodza tak w nawyk ze ten chinski nie przeszkadza i robi sie juz z pamieci Fajna sciągawka.
 7. Kupiłem ostatnio odkurzacz z XIAOMI, oczywiscie doj*bali mi CŁO I VAT... ALE Za zestaw z dodatkowymi: 2 filtrami hepa, 2 "śmigłami", i szczotką wirującą zapłaciłem 1493,50 zł, więc dość znosnie... Napewno trzeba doliczyć do tego jakieś 400 zł (VAT, CŁO I DHL ) trzeba policzyć takze okolo 1900 zł mnie ta zabawa będzie kosztować.. ale i tak moim zdaniem się opłaca EDIT:!!! NALICZYLI MI TYLKO 80 zł takze zdarzyl sie swiateczny cud i udało się wyszlo mi jakies 1580 zł plus w/w czesci EKSTRA!
×
×
 • Create New...