OrionFOTL

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About OrionFOTL

 • Rank
  Nowy
 1. Wejdź do TWRP recovery i w opcjach zaawansowanych znajdź opcję "naprawa uprawnień SElinux"" czy coś podobnego.
 2. OrionFOTL

  MIUI 7.6.15

  Jestem strasznie rozczarowany że topowy model ze swojej serii, Redmi 4 Prime, nie będzie przez jakiś czas dostawał aktualizacji a Redmi 4X już tak. Mam nadzieję że 4 Prime za te parę miesięcy znowu dostanie updaty MIUI, Androida 7, a w przyszłości MIUI 9. (wiem jak bardzo te rzeczy są połączone, nie musicie pisać)
 3. Miałem ten sam problem z aktualizacją na aktualny MIUIPolska - wszedłem do recovery i zainstalowałem update ponownie, tylko że przed rebootem wyczyściłem też Cache i Dalvik. (Pomogło)
 4. Cześć forumowicze. Mam Redmi 4 Prime od około miesiąca, ale od paru dni zauważyłem problem z ładowaniem. Korzystam z ładowarki Kruger&Matz 2A, z wpiętym do niej oryginalnym kablem microUSB Xiaomi. Telefon odbiera prąd 200-450mA lub w ogóle się nie ładuje, chyba że ułożę kabel przy porcie w idealnej pozycji (metodą prób i błędów) i tak go zostawię. Wtedy pobiera zwykle 1450mA. (Mierzone aplikacją Ampere). Na ładowarce Samsunga 0,7A ze zintegrowanym kablem jest tak samo - bez ładowania lub ~200mA jeśli nie docisnę w idealny sposób (oczywiście wtedy prąd nie przekracza możliwości samej ładowarki). Podczas ładowania, jeśli dotknę kantu metalowej obudowy czubkiem palca lub języka czuję charakterystyczne mrowienie świadczące o wadliwym uziemieniu. Zakładam że samemu mam małe szanse naprawienia tego. Odsyłać na gwarancję?
 5. Wejdź w TWRP, wybierz "Zaawansowane" i wybierz "Napraw uprawnienia" (jak sam to robiłem to było to nazwane w takim stylu).
 6. U mnie jest na odwrót - przez sieć komórkową śmiga, a na WIFI łapie maks 300kB/s, czy to z Google Play czy ze stron w przeglądarce.
 7. Dosłownie wczoraj też miałem ten problem. Wystarczyło wejść w TWRP jak mówi @Maq , wejść w Zaawansowane i wybrać "Napraw uprawnienia" czy coś takiego.