Jump to content

Kefciu

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Kefciu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Hmm. Szczerze nie mam pojęcia, u mnie jak instaluje jest wszystko ok. Skoro przez TWRP nie trybi, spróbuj przez Magiska.
 2. Odinstalowujesz tylko wtedy gdy chcesz wrócić do ustawień fabrycznych czyli chcesz żeby działał ten 1 główny głośnik
 3. W download który wrzuciłem, masz NougatTWRP, który jest do wgrania przez TWRP. Do odinstalowania NougatOryginalTWRP Mixers.
 4. [MOD] Dual Speaker SoundMod Ważne! Nie jestem twórcą moda, pokazuje tylko co znalazłem na XDA i co działa na Redmi 5 plus (przetestowane przeze mnie) Wszelkie modyfikacje robisz na własną odpowiedzialność. Oryginalny wątek XDA developers Opis: Mod który aktywuje "stereo" czyli głośnik do rozmów zostaje używany również do odtwarzania muzyki. Nie gra on tak donośnie jak ten główny ale mimo wszystko efekt jest zauważalny i warto spróbować Wymagania: ROOT lub TWRP. Testowane na MIUI 9 Polska Stable 9.5 czyli Android 7. Dostępne paczki pod TWRP oraz moduł do Magisk. Instalacja: 1. Ściągnięcie odpowiedniej paczki dla TWRP lub moduł MAGISK. 2. Wgranie przez TWRP lub Magisk. 3. Resecik. Do odinstalowania jest również odpowiednia paczka pod TWRP lub wyłączenie modułu w Magisk. Download (źródło twórcy): https://drive.google.com/drive/folders/1kEjh04rwVOMyvsEaBA_rDyjeM1_u_44z
 5. A ja powiem szczerze coś z przymrużeniem oka podchodzę do tego QuickCharge. Niby mam tą ładowarkę Aukey PA-T9 z QC 3.0, ale od 10% do 100% ładuje w około 2h.. W programie ampere pokazuje ładowanie na poziomie 2.4A, wiec tak jakby one nie działało, bo powinno być na poziomie 1.5A i 9V.
×
×
 • Create New...