Jump to content

ciant

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

ciant's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. To jak mam przywrocic poprzedni soft? Prosze pomoc ,lopatologicznie, w paru zdaniach,jak Ci to nie sprawi trudnosci. Wielkie dzieki!!
 2. A ja nie moge przywrocic konta whatsapp z googla.Pisze,ze nie mam kopii zapasowej,a po odblokowaniu bootloadera mialem moje dane stracone,skonfigurowalem od poczatku i wszystko poszlo ok. na miui 12 i A11. A swoja droga,jak mozna wrocic na poprzedni soft, jak nie mozna wgrac w pelni funkcjonujacego TWRP? Softy,ktore ogladalem na fastboot nie maja skryptu jak np: "windows_fastboot_first_install_with_data_format.bat"
 3. Bylem dzisiaj na stronie https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1900394,gdzie sa romy na Poco F3. Romy typu TW,TR ,RW,......EEA i Global. Ja mam MIUI Global 12.5.7 Stabilna -12.5.7.0 (RKHEUXM), czyli EEA. Obok jest okno Flashing Guide ,ktore po nacisnieciu i przetlumaczeniu wyglada tak: Możesz zaktualizować swój telefon metodą Lokalnej aktualizacji bez odblokowywania telefonu. Ta metoda na pewno pasuje do sytuacji wymienionych poniżej: Aktualizacja do Global Stable ROM z Global Stable ROM, Aktualizacja do Global Beta ROM z Global Beta ROM, Aktualizacja do Global Beta ROM z Global Stable ROM i odwrotnie. Jeśli napotkasz problem polegający na tym, że strona ponownego uruchamiania ładuje się przez długi czas po flashowaniu, możesz wyczyścić wszystkie dane, przechodząc do trybu odzyskiwania. Możesz wyłączyć urządzenie, a następnie przytrzymać jednocześnie przycisk głośności + i przycisk zasilania, aby przejść do trybu odzyskiwania. KROK 1 Pobierz najnowszy plik MIUI ROM Kliknij tutaj, aby pobrać Nie ma potrzeby robić tego ponownie, jeśli pobrałeś już najnowszy plik ROM. KROK 2 Podłącz urządzenie do komputera PC/laptopa z systemem Windows za pomocą kabla micro USB i skopiuj plik ROM pobrany w kroku 1 do folderu „downloaded_rom” w pamięci wewnętrznej urządzenia. KROK 3 Uruchom aplikację „Ustawienia” na swoim urządzeniu, wybierz „Informacje o telefonie”, kliknij „Aktualizacja systemu”, a następnie naciśnij ikonę „trzy kropki” w prawym górnym rogu i wybierz „wybierz pakiet aktualizacji”, aby wejść. Wybierz plik ROM, który umieściłeś w „downloaded_rom” w kroku 2. KROK 4 Po wybraniu odpowiedniego pliku ROM urządzenie rozpocznie aktualizację. Twoje urządzenie powinno automatycznie uruchomić się do nowej wersji po zakończeniu aktualizacji. Czy moge, bez odblokowania bootloodera, wgrac np: rom Indonezja na moj telefon, wedlug w/w instrukcji?
 4. Kacper ,piszesz,ze: ROM dostępny jest wyłącznie w wersji fastboot, w związku z brakiem (póki co) w pełni działającego TWRP dla tego modelu pod Androida 12. Znalazlem na stronie: https://androidfilehost.com/?w=files&flid=322193 TWRP pod Androida 12. Czy to ten , nie w pelni dzialajacy?
 5. Kup[lem wczoraj POCO f3 z wersja androida -RKQ1.200826.002- i wersja MIUI Global 12.5.7.0 Stabilna.Czy moge wgrac te wersje powyzej ,na te, ktora mam w telefonie? Rozumiem ,ze musze odblokowac bootloader (jeszcze 120 godzin czekania) i rozumiem,ze rom musi byc zainstalowany na czysto,tzn strace wszystkie dane?. Backup mam juz zrobiony w chmurze Google.
×
×
 • Create New...