Jump to content

Masta5690

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Masta5690

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  S7 Edge
 1. Witam. Posiadam V2 i chciałem zapytać czy jest możliwość ustawienia, a żeby odkurzacz jeździł tylko w wyznaczone miejsca np. co drugi dzień? Wejście do domu i kuchnie potrzebuję żeby odkurzył co drugi dzień, a resztę domu tylko wtedy kiedy ja go wystartuję. Też tak macie czasami że mapa pomieszczeń jest krzywa? I trzeba mu kazać od nowa ją rysować a żeby móc równo ustawić zone clean? Co do filtra bo ktoś tam wyżej pisał, to ja stosuję pre filtr z jednej warstwy (zazwyczaj są 3 warstwy, ja je rozdzielam)chusteczki lub ręcznika papierowego. Ułatwia to bardzo czyszczenie filtr
 2. Dzięki za wymiary. Chciałem jeszcze zapytać co warto sobie zamówić z tych części wymiennych z aliexpres? Tu gdzie mieszkam nałożyli dodatkowe opłaty na paczki z poza EU a do Polski drugi raz jadę za jakiś miesiąc więc już chciałem coś zamówić a żeby mieć z głowy. Co najczęściej trzeba wymieniać przy wersji 2 ?
 3. witam. Chciałem zapytać czy są jeszcze inne sklepy online oprócz aze, w których warto kupić Xiaomi 2 ? Korzystając z okazji że lecę do Polski na tydzień, chciał bym kupić ten odkurzacz i zabrać go ze sobą. Wie ktoś może czy nie będzie problemem zabranie takiego odkurzacza ze sobą na pokład? Nigdzie nie mogłem wygrzebać rozmiaru kartonu, może ktoś podać? pozdrawiam.
 4. Przydało by się jakieś fajne porównanie Xiaomi z Roomba 980. Tylko nie takie że ktoś rozsypuje pół kilo piachu i puszcza odkurzacz, bo żaden z takich odkurzaczy nie jest do tego stworzony, a pełno takich testów jest na YT, co dla mnie jest to bezsensownym porównaniem. Sondejmarek widać że z ciebie zagorzały fan roomby. Szukasz dziury w całym. I chusteczka na pewno nie będzie lepsza, niż materiał do tego stworzony, czyli taki który musi przepuszczać powietrze i wyłapywać brud.
 5. Może właściciele sklepu Xiaomi Polska zechce wam pomóc i podeśle sterowniki. Warto zapytać.
 6. To sobie ustaw na złotówki haha. Tobie tylko wyskakuje przelicznik. Oni dostają kasę na konto w swojej walucie. Jak zamawiasz z Chin to proste że nie płacisz w Yuanach. ktoś taki jak ten sklep internetowy w Polsce nie zamawia 2 czy 3 robotów. Zamawiają więcej sztuk i mają taniej. jak sam napisałeś, cena nawet spadła o 5 dolców, czyli nie wzrosła jak to widać na stronie AZE
 7. Co ma dolar do Chin i ich waluty? Po prostu zobaczyli że jest większe zainteresowanie i po chamsku dowalili cenę. Z 1300 na 1550 to już jest lekka przesada. Mam nadzieje że się zachłysną.
 8. Tak. To jest jego miejsce, zawsze tam wraca. Ciekaw jestem jak się sprawuje robot u innych użytkowników co go mają już jakiś czas. Ponoć w Nateo ten ''laser'' jak się zakurzy to wywala błędy, podobny system ma xiaomi.
×
×
 • Create New...