Jump to content

Filip5320

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Filip5320

 • Rank
  Nowy
 1. Zakupiłem Xiaomi Redmi Note 3 ze Snapdragonem - dobry kontakt (numer, Skype, e-mail), tania cena i szybka wysyłka. Przyszło wszystko co powinno, nawet dorzucili do tego etui do telefonu. Faktura 23%. Co do gwarancji nie wiem, telefon mam dopiero dzień.
 2. Dobry, przymierzam się do zakupu Redmi Note 3 z Technosa, dokładniej z linku: http://technos-online.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-snapdragon-lte-3-32gb-16mpix-4050-mah-(zloty).html lub: http://technos-online.pl/157,xiaomi-redmi-note-3-global-kate-lte-800mhz-3-32gb-16mpix-4050-mah-(zloty).html Jakieś sprawdzone linki z Alledrogo do szkła obu wersji? Żadne z aukcji nie mają podanej wielkości szkła, szkło jedynie wymieniłbym jeśli się porysuje - telefony praktycznie w ogóle mi nie spadają, jak już to na miękkie powierzchnie, a noszenie telefonu w kieszeni z ziarnami piasku porysowało mi ob
 3. Otrzymałem informację, że jeśli nie ma się firmy to wystarczy zostawić puste pola. Można zamknąć temat.
 4. Witam, chciałbym kupić Redmi Note 3 ze snapdragonem, jednak wypłaciłem za szybko pieniądze z PayPala i muszę zapłacić przelewem. Na forum znalazłem linka do tego telefonu z ciekawą ceną - http://technos-online.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-snapdragon-lte-3-32gb-16mpix-4050-mah-(srebrny).html Przy próbie założenia konta wymagana jest do podania firma i NIP, jednak jej nie posiadam. Czy jest w ogóle możliwość kupna z tej strony bez posiadania firmy? Chciałbym, żeby telefon doszedł dosyć szybko, a technos wysyła z magazynów w Polsce.
×
×
 • Create New...