Jump to content

Filip5320

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Filip5320's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Zakupiłem Xiaomi Redmi Note 3 ze Snapdragonem - dobry kontakt (numer, Skype, e-mail), tania cena i szybka wysyłka. Przyszło wszystko co powinno, nawet dorzucili do tego etui do telefonu. Faktura 23%. Co do gwarancji nie wiem, telefon mam dopiero dzień.
  2. Dobry, przymierzam się do zakupu Redmi Note 3 z Technosa, dokładniej z linku: http://technos-online.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-snapdragon-lte-3-32gb-16mpix-4050-mah-(zloty).html lub: http://technos-online.pl/157,xiaomi-redmi-note-3-global-kate-lte-800mhz-3-32gb-16mpix-4050-mah-(zloty).html Jakieś sprawdzone linki z Alledrogo do szkła obu wersji? Żadne z aukcji nie mają podanej wielkości szkła, szkło jedynie wymieniłbym jeśli się porysuje - telefony praktycznie w ogóle mi nie spadają, jak już to na miękkie powierzchnie, a noszenie telefonu w kieszeni z ziarnami piasku porysowało mi obecny telefon (na szczęście miałem szkło, więc z tym problemu nie ma). Nie używam LTE, więc bardziej skłaniam się ku wersji Kenzo, więc głównie prosiłbym o linka do takiego szkła. Najlepiej jak najtańsze, ma jedynie chronić przed rysami.
  3. Otrzymałem informację, że jeśli nie ma się firmy to wystarczy zostawić puste pola. Można zamknąć temat.
  4. Witam, chciałbym kupić Redmi Note 3 ze snapdragonem, jednak wypłaciłem za szybko pieniądze z PayPala i muszę zapłacić przelewem. Na forum znalazłem linka do tego telefonu z ciekawą ceną - http://technos-online.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-snapdragon-lte-3-32gb-16mpix-4050-mah-(srebrny).html Przy próbie założenia konta wymagana jest do podania firma i NIP, jednak jej nie posiadam. Czy jest w ogóle możliwość kupna z tej strony bez posiadania firmy? Chciałbym, żeby telefon doszedł dosyć szybko, a technos wysyła z magazynów w Polsce.
×
×
  • Create New...