Jump to content

Ana

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Ana

 1. Cześć W którym z dostępnych na rynku etui czy silikonów R3 będzie wg Was najbezpieczniejszy? Zastanawiam się w co go "ubrać", żeby było dobrze.
 2. Ana

  Xiaomi a sieć komórkowa

  Dziękuję za odpowiedź Nie ukrywam, że nie jest po mojej myśli Z tego, co zdążyłam się dowiedzieć, jest spory problem z podstawowymi rzeczami (np. etui) do wersji international. Chyba, że coś się zmieniło od ostatniego czasu Zastanawiam się czy nie prościej zmienić sieć na większą? I wtedy wersja cn.
 3. Witam serdecznie Zamierzam kupić telefon RN3Pro i mam pytanie, czy wszystko będzie działać ok, jeśli posiadam nr w mniej znanej sieci (Mobile Vikings i Virgin Mobile)? Bo podczytuję trochę forum i tu tylko Play albo T-mobile widzę. Drugie pytanie, czy ma znaczenie czy wezmę wersję podstawową czy international? Gdzieś przeczytałam, że nie ma znaczenia jeśli mieszkam w dużym mieście (ale nie mogę teraz znaleźć). Dodam, że mieszkam w Krakowie, ale często bywam w okolicznych miejscowościach. Czy w mojej sytuacji zakup wersji international ma sens? Albo może najpierw czy to co czytał
×
×
 • Create New...