Skocz do zawartości

Aucon

Użytkownicy
  • Postów

    10
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Aucon

  1. Potwierdziło się też, że Note 7 na Indie nie posiada 48mpix od Samsunga. Ze strony Xiaomi. "12MP+2MP AI Dual Camera 1.25μm large pixels Auto-focus f/2.2 aperture lens"
  2. Dobrze rozumiem, że ten Samsung sam w sobie nie obsługuje natywnie tworzenia zdjęć w 48 Mpix? Info dobre, ale ten profil jest jednak zbyt żenujący dla mnie.
  3. Możesz próbować w Proline. Wersja global 4/64, wyjdzie trochę powyżej 1000 zł z wysyłką. Z tego co piszą 24 miesiące gwarancji, jednak nie jest to oficjalna dystrybucja. Zawsze możesz się reszty dopytać.
  4. U mnie tak samo, czarny global 4/64 Samsung i BOE.
  5. Tylko kto tak bardzo chciał wejść z tym do Polski, samo Xiaomi czy ABECEKI widząc, że są ludzie, którzy są zdolni ściągać z Chin. Xiaomi zrobiło minimum co musiało, bo to ABC sprawuje nad tym piecze, sami jak widać się nie pchając.
  6. To ciekawe, ja dostałem info, że ponoć redmi note 3 pro pochodził od CK, chyba, że nowe modele? ABC w ogóle ma Redmi Note 4 4/64?
  7. Jak ktoś chce to potrafi, w Proline, gdzie za dystrybucje odpowiada prawdopodobnie CK Mediator, ceny są bardziej znośne. Tak samo jeśli chodzi o wystawy, tu jest chyba większość produktów tylko od Xiaomi: https://wi-store.pl/pl/i/Odbior-osobisty/19
  8. To dziwne, bo mój dostał i cały twój plan... Chociażby m1 note, którego nadal posiadam, MT 6752 z 4.4 na 5.1, czy dostanie 6.0 wyjaśni się mniej więcej pod koniec tego miesiąca (Flyme więc, tak jak zawsze są z tyłu), UMI zapowiedziało 7.0 na telefony z P10, kolejny przykład, Elephone też aktualizował przynajmniej kilka modeli więc coś masz stare dane. Jak się producentowi nie chce to i swoje starsze flagowe modele zostawi, ba nawet z aktualnymi może być problem.
  9. "Świetny" to on był głównie przez brak konkurencji i to był największy problem, co z tego, że w większości telefonów ten procesor był ciepły na tyle, że musiał zrzucać takty, czyli de facto puste mhz, których żaden telefon nie potrafił utrzymać. Oneplus praktycznie okiełznał tego 801 i to naprawdę był wyczyn. Z2 z "chłodzeniem wodnym", oszustwa, żeby tylko pokazać na papierze w benchmarkach jaki to wspaniały. 800 na sterydach, czyli 801 i kolejne jego wersje, które pomimo, nie trzymania taktów dalej pchali, potem 805, który też zrzucał takty jak nie gorzej, też głownie 800 na sterydach tylko już po jakimś czasie, aż wyszedł potworek 810, pokazując potęgę. Czyli praktycznie to co narzekają na Mediateka. Także tak, w większości uważam serie 800 za jedną z najgorszych, jak nie najgorszą serię Qualcomma, chociaż 820 jest już naprawdę fajny, nie zrzuca tyle jak i nie jest już tak gorący, tylko w końcu ruszyli 4 litery i zaprojektowali nowe własne rdzenie. Chociaż, chciałbym, żeby pojedynczy rdzeń był mocny jak u Appla i to podziwiam. Grafikę Qualcomm też mają niezłą, szkoda tylko, że to głównie nie ich praca, a teraz zagadka, co można ułożyć z liter Adreno.
  10. Nie udawaj eksperta w sprawach, o których nie masz pojęcia, chociażby P20, nie siedzi na 28nm, ba nawet X20 nie siedział. Zepsuje, może twój światopogląd, ale Qualcomm też ma jednostki 8 rdzeniowe (szok, nie?). Mediatek też ma swoją technologię szybkiego ładowania, ale co z tego skoro wszystkie są beznadziejne w stosunku do baterii i lepszym rozwiązaniem jest to by każdy producent miał chociaż coś na wzór Vooc'a z Oppo/Oneplus. Masz tyle obsługiwanych, częstotliwości, że i tak większość Xiaomi nie ma nawet tych podstawowych używanych poza Chinami (chociażby te 800 na, które dużo osób jęczy, czyli o tym decyduje ostatecznie producent telefonu). Fakt, procesory mają lepsze pod względem wydajności przede wszystkim, pomimo tego, tak duża i bogata firma dała ciała z linią 800, nie mówiąc o 810. Nigdy nie mieli ze sobą problemów, zwłaszcza z kontrolą jakości swojego oprogramowania Pucuj im dalej. https://avlab.pl/nowy-stagefright-quadrooter-grozna-luka-w-androidzie-zagraza-900-milionom-urzadzen
×
×
  • Dodaj nową pozycję...