Jump to content

adamsi92

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

adamsi92's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Mam kolejny problem z mi4, transfer danych działa tylko jeśli wcześniej wyłączę i włączę telefon. Czy da się to jakoś łatwo naprawić? Nadal mam rom global
 2. Hej, w moim mi4 niedawno kupionym nie działa internet z sieci komórkowej, muszę zresetować go aby zadziałało, później już nie działa jak kolejny raz włączę, a nie chce co raz wyłączać i włączać telefonu, bo to nonsens. Wi-Fi działa dobrze, mam rom global. Ktoś wie co tu nie gra?
 3. Od dzisiaj mam mi4 i czy to normalne, że obracanie ekranu w smsach nie działa? Mam miui 8
 4. Nie wiem czemu, tak na jakimś portalu przeczytałem, dopiero wchodzę w tematykę o xiaomi, wybaczcie mi moją niewiedzę.
 5. Dzięki za odpowiedź, natomiast gdzieś czytałem, że miui.pl ma być już niedostepne na smartfona xiaomi z 2016 roku, nie wiem czy to jakieś fejkowe informacje gdzieś przeczytałem, czy to prawda?
 6. Hej, mam pytanie do posiadaczy redmi 4. Czy macie w nim polski język? Pisałem do aze.com.pl i dostałem informację od nich że te redmi 4 co oni mają są bez polskiego języka. Cena natomiast jest u nich kusząca - 799zl(wersja 3gb/32gb). I jeszcze jedno pytanie, gdzie kupowaliscie swoje redmi 4 i ile czekaliście na dostawę i czy wszystko z nimi ok?
×
×
 • Create New...