Jump to content

anderh

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by anderh

 1. 6.0.1 MMB29M MIUI 8.2 by xiaomi.eu 7.1.19 (rozwojowa) Problem jest taki że przy filmach z rootem linki do plików wygasły, bo większość sprzed 2 lat. Dobra znalazłem już chyba odpowiedni poradnik do roota. Dziękuję za pomoc.
 2. Czyli jedyna opcja żeby pozbyć się CTS Profile Match False nie licząc zmiany softa to root?
 3. Nie flashowałem - odblokowałem bootloader i wstał. Z tego co się dowiedziałem aby zablokować bootloader musiałbym wgrać China Stable i potem MIUI. Ktoś robił coś takiego i mógłby wyjaśnić parę rzeczy np na discordzie?
 4. Jednak fastboot wchodzi - nie wykazałem się odpowiednią cierpliwością. Telefon też daje oznaki życia - logo Mi i podświetlony ekran ukazują się przez sekundę. Spróbuję sflashować i dam znać co i jak.
 5. Witam, Chciałem zablokować bootloadera, ponieważ część aplikacji odmawiało mi dostępu z tego powodu. Postępowałem dokładnie z poradnikiem z yt, to znaczy: zainstalowałem sterowniki adb setup 1.4.3 użyłem adb fastboot tools w konsoli wpisałem: fastboot devices fastboot oem lock fastboot reboot Niestety po zablokowaniu oraz reboocie telefon już się nie uruchomił. Fastboot też nie działa. Proszę o pomoc. Po zakupie telefonu kilka lat temu odblokowywałem bootloader oraz instalowałem MIUI wraz z poradnikiem z forum.
×
×
 • Create New...