Jump to content

BuahahaXD

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by BuahahaXD

 1. Chyba padła mi bateria do Redmi 1S po prawie 1,5 roku użytkowania. Czy kupowaliście inne baterie niż oryginalna do tego modelu? Jeżeli tak, to jaka by pasowała i czy warto kupić zamiennik?
 2. Wygląda na to, że pomogło. Musiałem jeszcze przed ustawieniem preferowanego 3G zmienić SIM używany do internetu. Dzięki.
 3. Mam najnowszą wersję MIUI V6. Korzystam z 2 kart SIM: Play (tylko do rozmów i SMS) i Orange (tylko internet mobilny). Kartę Orange mam w slocie WCDMA, a Play w GSM. Jeżeli obydwie karty są włożone, Orange łączy się z internetem przez 2G. Jeżeli wejdę do menu wyboru sieci dla karty Orange i kliknę "tylko 3G" lub "preferuj 3G", telefon automatycznie wraca do opcji "tylko sieci 2G". Jeżeli natomiast wyjmę kartę Play, Orange działa już po 3G i wszystko jest OK. Próbowałem zamieniać karty miejscami i nic nie pomogło. Proszę o pomoc - potrzebuję jednocześnie korzystać z GSM i 3G. Obecnie mam do wyboru: 1. GSM i 2G 2. 3G bez GSM
 4. Jak w temacie. Jak mogę przenieść aplikacje na kartę microSD? Nie udało mi się tego zrobić appką AppMgr III. Jaką mogę zastosować na MIUI?
 5. Używam Redmi 1s WCDMA Korzystam z najnowszego MIUI Polska. Włożyłem kartę Aero2. Karta jest wykrywana, transfer danych włączony, APN dodany (z APN = darmowy), roaming uruchomiony. Telefon był restartowany. Nie udało się połączyć z siecią Plus. Karta jest na SIM2. System pokazuje przy Aero informację - brak usługi (albo tylko alarmowe). Co może być nie tak? Dodam, że zasięg sieci to nie problem. EDIT: Problem rozwiązany. Wystarczyło przełożyć kartę do slota na SIM1 (tam jest obsługa WCDMA)
 6. Sam fakt wygaszania mnie tak nie irytuje. Problemem jest to, że nie umiem go manualnie obudzić. Jak wcisnę przycisk blokady, to mi zablokuje ekran, i będę musiał go odblokować. Problemem też jest przerywanie połączeń.
 7. Kiedy rozmawiam korzystając z apki MIUI telefon, ekran się wygasza. Jak to zmienić? W związku z tym zwykle mam problem z rozłączaniem się. Nigdy nie wiem jak przerwać połączenie, zawsze rozłącza się druga osoba
 8. Sama zmiana nazwy punktu dostępowego nie pomogła. Pobrało mi dzisiaj 1 kB danych (byłem w zasięgu WiFi, ale nie jestem pewien czy nie był to moment kiedy przez minutę wifi przestało działać). Zmieniłem jeszcze wartość w polu APN. Za parę dni dam znać czy problem dalej się pojawia (chyba że wystąpi lada chwila).
 9. Zmienienie nazw? Czy parametrów technicznych? A może nazwa też jest parametrem technicznym?
 10. Cześć, mam problem z wyłączeniem transmisji danych na moim Redmi 1S. Na panelu powiadomień, w ustawieniach karty sim i w opcjach limitów transferu mam powylaczane wszystko. Mimo to play mnie kasuje za parę kB czasami jak jestem poza WiFi. Proszę o pomoc w ustawieniu blokad Wysłane z mojego HM 1SW przy użyciu Tapatalka
 11. Wiesz może skąd takie sterowniki można wziąć?
 12. Telefon nie wykrywa mi pendrive podpiętego do OTG, podaje natomiast napięcie zasilające. Kabel OTG testowałem na innym urządzeniu, jest dobry. Próbowałem podpiąć pendrive za pomocą aplikacji: StickMount i ES Eksplorator Plików. Mam najnowszy ROM z MiuiPolska.
 13. Używam domyślnej aplikacji kontakty MIUI i aplikacji Facebooka z Google Play. Udało mi się zsynchronizować część kontaktów z facebookiem (pobranie zdjęć profilowych itp). Synchronizacja zachodzi tylko i wyłącznie wtedy kiedy nazwa kontaktu w telefonie jest identyczna z imieniem i nazwiskiem na Facebooku. W jaki sposób połączyć kontakty o innych nazwach w aplikacji kontakty niż imię i nazwisko z FB? Przykładowo chcę używać nazw kontaktów osób z mojej rodziny typu: mama, tata itd. Do tych osób wolałbym aby telefon pobrał zdjęcia z facebooka do miniaturek. Czy da się to zrobić?
×
×
 • Create New...