Jump to content

xhubbiex

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by xhubbiex

 1. Potrząsanie niestety nie zdaje egzaminu
 2. Cześć, mam ze swoim MI5 problem. Od jakiegoś czasu przycisk pod ekranem specyficznie 'strzela'. zauważyłem, że to się dzieje zazwyczaj przy pierwszym naciśnięciu po jakimś czasie. W momencie gdy naciskam przycisk na dolnej i bliżej prawej dolnej krawędzie, to charakterystyczne pyknięcie pojawia się częściej. Przycisk sam w sobie działa, natomiast jest to dosyć irytujące, bo pomijając strzelanie, to jeszcze nieraz odnoszę wrażenie, jakbym naciskał 2 razy na przycisk Home. Próbowałem sprężonego powietrza, odkurzacza, delikatnie wilgotnej szmatki. Wydaje mi się, że po użyciu sprężonego powietrza problem delikatnie ustąpił (ale nie zniknął całkowicie). Mieliście kiedyś podobny problem? Jak sobie z nim poradziliście?
 3. Cześć, mam ze swoim MI5 problem. Od jakiegoś czasu przycisk pod ekranem specyficznie 'strzela'. zauważyłem, że to się dzieje zazwyczaj przy pierwszym naciśnięciu po jakimś czasie. W momencie gdy naciskam przycisk na dolnej i bliżej prawej dolnej krawędzie, to charakterystyczne pyknięcie pojawia się częściej. Przycisk sam w sobie działa, natomiast jest to dosyć irytujące, bo pomijając strzelanie, to jeszcze nieraz odnoszę wrażenie, jakbym naciskał 2 razy na przycisk Home. Próbowałem sprężonego powietrza, odkurzacza, delikatnie wilgotnej szmatki. Wydaje mi się, że po użyciu sprężonego powietrza problem delikatnie ustąpił (ale nie zniknął całkowicie). Mieliście kiedyś podobny problem? Jak sobie z nim poradziliście? ad.1 Panie administratorze @mrosi, ponieważ nie ma możliwości napisania do Pana na priv, muszę się do Pana zwrócić tutaj. Przeglądałem przed założeniem tematu forum pod hasłem przycisk, ale dla pewności przejrzałem jeszcze raz posty z tego zakresu i niestety takiego problemu jak mój nie ma nigdzie. Jeżeli jest Pan tego pewny, to proszę wskazać mi konkretny temat (chociaż wątpię, że przegapiłbym go 2 razy). Większość tematów odnosi się do braku reakcji po naciśnięciu na przycisk home, u mnie natomiast problem jest inny opisany w poście.
 4. Cześć, mam ze swoim MI5 problem. Od jakiegoś czasu przycisk pod ekranem specyficznie 'strzela'. zauważyłem, że to się dzieje zazwyczaj przy pierwszym naciśnięciu po jakimś czasie. W momencie gdy naciskam przycisk na dolnej i bliżej prawej dolnej krawędzie, to charakterystyczne pyknięcie pojawia się częściej. Przycisk sam w sobie działa, natomiast jest to dosyć irytujące, bo pomijając strzelanie, to jeszcze nieraz odnoszę wrażenie, jakbym naciskał 2 razy na przycisk Home. Próbowałem sprężonego powietrza, odkurzacza, delikatnie wilgotnej szmatki. Wydaje mi się, że po użyciu sprężonego powietrza problem delikatnie ustąpił (ale nie zniknął całkowicie). Mieliście kiedyś podobny problem? Jak sobie z nim poradziliście?
 5. Cześć. Rozważam bardzo intensywnie kupno nowego smartfona i potrzebuję waszej pomocy przy wyborze. Myślę o modelach podanych w tytule. 1.Generalnie dla mnie istotnym czynnikiem jest cena, ale jestem skłonny dopłacić, jeżeli któryś z droższych modeli zaoferuje mi coś więcej. 2. Co do Mi5 zastanawiam się, jak u niego będzie z płynnością, zarówno zaraz po zakupie jak i po powiedzmy aktualizacji do wyższej wersji systemu (czy te 3gb to jednak nie będzie za mało). 3. Co do Mi5s to zastanawia mnie po prostu cena za jaką oferowany jest ten smartfon ( w porównaniu z wersją Mi5 4/128). 4. No i ważna jest dla mnie kwestia aparatu, odstrasza mnie trochę brak optycznej stabilizacji w dwóch nowszych wersjach. Przesiadka miałaby nastąpić z LG G2, gdzie obecnie mam 2gb RAMu i to jest jednak za mało (ciągłe przycinki). Liczę na Waszą pomoc.
×
×
 • Create New...