Jump to content

Zaku

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi Max

Zaku's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Płaciłem za pobraniem, więc od razu sprawdziłem czy się wszystko zgadza i czy jest prosty. Był prosty. Wygiął się z powodu magicznego użytkowania.
 2. No nie wiem, nic innego nie zrobiłem. Może akurat ja mam takiego wyjątkowego pecha.
 3. @majdan12 Nie, nie. Już dawno skończyłem z zapominaniem imprez. Jedyna opcja to taka, że musiałem źle siedzieć, a telefon ułożył się w dziwnej pozycji i wtedy się wygiął. Jeśli tak było, to zrobiłem to nieświadomie. Innej przyczyny nie ma, bo przecież nowy telefon się szanuje, zwłaszcza zaraz po kupieniu.
 4. Napisałem, że reklamację chce anulować i tyle, bo szkoda mojego czasu i nerwów. Pewnie musiałbym dopłacać za naprawę. Wygięty, trudno. Działa normalnie i myślę, że ta usterka nie wpłynie na działanie. Planuję go mieć minimum dwa lata, później wymienię. W każdym razie dzięki za poruszenie wywołane moim tematem.
 5. @jarek384 Dostałem odpowiedź, że kurier będzie jutro u mnie i mam mu przekazać paczkę.. Dopiero wtedy dowiem się czy uznano i tak dalej. Nie wiem czy warto tracić czas i wysyłać im telefon, bo jeśli odrzucą to będę tydzień lub dłużej bez telefonu, a i tak nic tym nie osiągnę. Zwłaszcza, że jest to uszkodzenie mechaniczne, więc teoretycznie powinni odrzucić.
 6. Telefon kupowałem na avans.pl, więc tam bym musiał spróbować reklamować. No zobaczymy co z tego wyjdzie.
 7. @jarek384 Na zdjęciu słabiej to widać. Między pudełkiem, a środkiem telefonu jest widoczna taka minimalna przerwa. W rzeczywistości rzuca mi się to bardzo w oczy.
 8. Kieszenie w spodniach też mam takie, że ręcę wkładam od boku, a kieszeń w kurtce jest większa, niż ta w spodniach, więc telefon ma tam dużą swobodę. Próbowałem go prostować dociskając książką, ale nic z tego. Mam nadzieję, że to jednorazowe wygięcie i już się to nie pogorszy, bo już teraz to przeżywam.
 9. No właśnie rzecz w tym, że nie usiadłem na nim. Nie zrobiłem z nim nic takiego co mogłoby go wygiąć. Jedyne co mi przychodzi do głowy to sytuacja, gdy miałem go w kurtce i się schyliłem. Wtedy miał chwile dużego nacisku. Teraz już szukam na siłę, ale może niska temperatura ma z tym coś wspólnego? Z tego co zrozumiałem to gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, a moja usterka się chyba do tych uszkodzeń zalicza.
 10. Od tygodnia jestem posiadaczem telefonu Xiaomi Mi Max i niestety, zauważyłem, że telefon się lekko wygiął. Miał ktoś podobną sytuację? Czym to może być spowodowane? Czy zwykłe noszenie w kieszeni tak dużego telefonu może mieć wpływ na takie wygięcie? Czy jest to po prostu wada fabryczna tego telefonu? O telefon dbam jak o dziecko, zwłaszcza, że mam go tylko tydzień, a wygięty pozostanie. :/
×
×
 • Create New...