Jump to content

mop

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mop's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Posiadam następujące etui na mój redmi 4 pro link do etui. Sprawuje się nieźle, sprawia wrażenie porządnej ochrony. Niestety źle współpracowało ze szkłem na cały ekran z ramką ( link do szkła). Etui na tyle dobrze przylega i zachodzi na krawędzie, że wchodzi pod czarną ramkę od szkła, które przez to pękło. Czekam teraz na szkło bez ramki, ale to półśrodek, wiemy jak one paskudnie wyglądają. Udało się komuś z powodzeniem zastosować taki pokrowiec ze szkłem na cały ekran? Albo znaleźć podobne, 'pancerne' etui które nie wygląda "kosmicznie" i współpracuje ze szkłem na cały ekran?
 2. O losie, miało być "Może w miejscach, w których przebywam nie ma pasma innego niż 800Mhz". Problem 1 okazał się nieistniejący, problem 2 na razie wydaje się rozwiązany. Dzięki za pomoc!
 3. Fcuk, ale faux pas. Myślałem wcześniej, że to dwie wykluczające się technologie, nie zagłębiałem się w temat Dzięki wielkie za rozjaśnienie! A b20 to jedyne pasmo LTE w Polsce?
 4. @FromWP Gdzie jest podgląd historii aplikacji? Nie wiem gdzie tę kłódkę założyć. APNy, mam ok. 4G mi działa, tylko LTE brakuje, więc to nie wygląda na APN'y.
 5. Mam dwa małe problemy z moim redmi 4 pro. Niby niezbyt problematyczne, ale wiercą mnie z tyłu głowy. ROM: xiaomi.eu 6.12.1 1. Brak zasięgu LTE. Mam jedną kartę sim Nju LTE, Preferowany Typ sieci ustawiony na Automatyczny LTE (4G/3G/2G). W poprzednich telefonach nie miałem problemu z LTE na tej karcie SIM. Może w miejscach, w których przebywam nie ma pasma 800Mhz, ale nie sądzę, w różnych miejscach Warszawy jest to samo. 2. Budzik Sleep as android, który w nocy sprawdza czy się ruszam jest chyba kilowany przez system, bo po nocy zazwyczaj nie dzwoni. Telefon jest podłączony do ładowania w nocy. Dziś go sprawdzałem bez ładowania i akurat zadziałał, ale to może być przypadek. Myślałem, że to może jakieś oszczędzanie baterii, czy coś. Ustawienie jednak dla tej aplikacji indywidualnych ustawień oszczędzania baterii: Zachowanie aplikacji w tle bez ograniczeń i zezwolenie na lokalizację w tle, nie poprawiło nic. Może jakieś jeszcze ustawienia pominąłem?
 6. Nie jestem pewien, czy dobrze wybrałem dział forum, jeśli nie to proszę o przeniesienie. Znalazłem taką nie najgorszą ofertę: http://www.emag.pl/telefon-xiaomi-redmi-3s-32gb-szary-xm-r3s-32-ce-gy/pd/DLBVV2BBM/?utm_campaign Na ibuygou redmi 3s 3/32 kosztuje razem z przesyłką, gwarancją i ubezpieczeniami jakieś 740 PLN. Tutaj 800, ale na ibuygou nie ma już koloru czarnego, na który poluję. Kluczową sprawą dla mnie jest gwarancja w Polsce. Mam takiego pecha, że wszystko co kupię przez internet szlak trafia i muszę się bawić z odsyłaniem. U oficjalnych partnerów ABC Data telefon kosztuje 900, ta stówa różnicy mi trochę śmierdzi. Ale z drugiej strony piszą niby, że polski dystrybutor itd. Widzicie tu jakiś ewidentny haczyk, czy raczej dopóki nie kupię to się nie dowiem?
×
×
 • Create New...