Crucifier

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Crucifier

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Częstochowa

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam ponownie, udało mi się w końcu zainstalować ostatnią aktualizację, niestety na starcie dostaję komunikat, że aplikacja Launcher przestała działać. Nie mogę zrobić zupełnie nic, bo żadnych ikon nie wyświetla, nawet z kopii przywrócić ustawień, bo mam ją w chmurze. Spotkał się ktoś z takim problemem?
 2. Udało mi się wybrnąć z tego, a nie wiem jak usunąć post.
 3. Cześć wszystkim, mam poważny problem. Po zainstalowaniu poprzedniej aktualizacji MIUI aplikacja 'aktualizacje' przestała normalnie działać, tj kiedy się ją otworzy, nie reaguje na nic. Chciałem więc klasycznie wejść w recovery, żeby zainstalować ostatnią aktualizację MIUI, więc po wciśnięciu power + vol pojawiło się logo królika i telefon tak wisi już od godziny nie reagując na nic. Czy ktoś podpowie, co mam z tym zrobić? W sensie z problemem aktualizacji, skoro nie mogę wejść w reco?
 4. Kolor diody w czasie ładowania jest systemowo zielony i go nie zmienisz w konwencjonalny sposób.
 5. No i wszystko jasne, czyli aktualne motywy muszą być. Dzięki za pomoc, temat do zamknięcia. Pozdrawiam
 6. Dlaczego tak się dzieje? Wszystkie tła wg. tematu, a galeria albo różowa albo biała. Niby nic wielkiego, ale jednak nie po to wybrałem czarny motyw, żeby mieć iście męski kolor galerii...
 7. Panel sterowania -> bateria -> oszczędzanie baterii -> ustawienia
 8. Cześć, po ostatniej aktualizacji miui wszystko dziala jak należy poza kolorystyką galerii. Korzystam z tematu graficznego Eureka pro, który jest cały czarny, łącznie z dialerem i tłem aplikacji. Aż do wczoraj. Temat przeinstalowany ponownie, cache/dalvik wyczyszczony, a tło galerii jest różowe. W innych tematach tło bywa białe, na którym nie widać żadnych napisów nawet. Coś się rozjechało ewidentnie, tylko czy zna ktoś sposób na przywrócenie pełnej kolorystyki systemu?
 9. Cześć, nie znalazłem podobnego tematu, a nie umiem sobie poradzić z problemem, może ktoś miał podobną przypadłość. W trybie normalnym gdy w ustawieniach włączę wibracje - działają przy połączeniach. I tu jest problem, bo żeby działały również w trybie cichym, muszą być włączone w ustawieniach jako ciągłe niezależnie od profilu. Nadmienię, że wchodząc w tryb cichy na taskbarze zapala się ikonka wibracji, więc powinny być aktywne, a telefon jednak nie reaguje przy przychodzących wiadomościach. Próbowałem też z ustawieniami powiadomień dla aplikacji sms - bez skutku. W opcjach dźwięku mam zaznaczone 'wibracje po wyciszeniu', wyciszam, ale nie wibrzy. PS. problem pojawił się nagle, kilka dni temu i dotyczy tylko SMS. Pomoże ktoś?
 10. Cześć wszystkim, mam podobny problem. Skalibrowałem czujnik zbliżeniowy i pomogło... do pierwszego restartu telefonu. Nie dość, że wyświetlacz się nie zapala, to nie mogę odblokować telefonu przyciskiem. Ekran zapala się na sekundę i od razu wygasza, a przy drugiej próbie wybudzenia pojawia się komunikat, że sensor jest zasłonięty i mam wcisnąć vol- oraz 'wstecz'. Już nie wspomnę o utracie zdjęć kontaktów po każdym resecie. Czy jest na to jakieś konkretne lekarstwo? Mam Redmi 3S 32gb, ROM EU, MIUI 8.1, ver. 6.9.22 __________________________________________________________________________________ Edit: problem zniknął po aktualizacji do przedostatniej wersji.