Hrk

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Hrk

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 3S 3/32

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy to możliwe że dotyk w urządzeniu Redmi 3 Pro spowalnia okresowo z przyczyny wady softu?
 2. Chcę odblokować drugi telefon (chcę wgrać inny rom dla teścia). Mam juz konto i 100% premission dla acounta. Poprzedni telefon redmi 3s udało się pięknie odblokować. Teraz chcę to zrobić z redmi 3 (3/32 to chyba pro, ale w urządzeniu pisze że to redmi 3) ale jak się loguję to nie przełącza mnie na formularz pytania o pozwolenie na odblokowanie bootloadera, tylko od razu odsyła mnie do ściągania narzędzia odblokowania. Te ostatnie uruchomione widzi urządzzenie, loguję się bez problemu, ale wywala się na punkcie drugim - checking premissions... Na telefonie włączyłem wszystkie funkcje dostępu do urządzenia z trybu programisty itp. Pytanie brzmi, czy pozwolenie które dostałem wcześniej na Redmi 3s nie działa na inne moje urządzenia i muszę ponownie prosić o kolejne pozwoleństwa? Jeśli muszę prosić o kolejne, to jak to zrobić skoro po zalogowaniu odsyła mnie od razu do ściągania narzędzia...?
 3. Skoro nie można wyłączyć dzwięków związanych z ładowaniem i to mimo wyłączenia dzwięków notyfikacji, a nawet trybu bez dźwiękowego to jest to rażące niedopracowanie tej wersji systemu Android. Podobnie niedopracowaniem, tyle że aplikacji jest konieczność doinstalowywania aplikacji z uprawnieniami root w celu przenoszenia plików. Choć określenie bug jest chyba trafniejsze. Niestety, sprawdziłem i muszę uszczegółowić że aktualizowałem właśnie tą wersję systemu (6.11.10) do wspmnianej 6.11.17 z nadzieją że bug tapety zniknie. Poza tym napisałem tutaj zakże z nadzieją że są to wszystko, albo przynajmniej po części kwestie które zmienią się w nowszych werscjach systemu. Co do chmury, to właśnie masa alertów i ciągłych propozycji synchronizowania zasypuje tutaj człowieka właśnie gdy synchronizację się wyłączy. Kiedy ją uruchomiłem dla drobnostek, jak kontakty czy spis połączeń, alertów jest mniej. Nie uważam jednak za normalne sytuacji kiedy jak się coś wyłączy to to ciągle człowieka nagabuje na włączenie... W pierwszym poście zapomniałem dopisać jeszcze jeden punkt informujący o błędzie. Dotyczył by on wbudowanej aplikacji służącej do przeglądania internetu. Chodzi o to że przeglądarka każdorazowo pyta o to czy chcę zapamiętać hasło do witryn, mimo że każdorazowo dla danego adresu web wybieram "nigdy". I jeszcze jedna kwestia. Przy próbie edytowania kontaktów otrzymanych maili na części adresów (nie zawsze) cofa do wiadomości. Odbywa się to tak że jak widzę w skrzynce odbiorczej spam, który nie został tak sklasyfikowany przez program pocztowy, to muszę wejść w wiadomość, kliknąć w nazwę nadawcy i dopiero wtedy mogę zaznaczyć by wiadomości od tego nadawcy umieszczał program w koszu. Niestety czasami po wybraniu "edytuj" karta się sama przewija w tą i z powrotem. Niestety za każdym razem. Gdy raz stanie się to przy danym nadawcy, to już ni nie pozwoli aplikacja na wejście w edycję.
 4. Wersja MIUI: 8.2 6.11.17 Posiadany smartfon: Redmi 3S Jakim użytkownikiem jesteś? Początkujący w MIUI, średniak w Androidzie Opis znalezionych błędów 1. Każdorazowo po instalacji i po aktualizacji nie można wybrać własnego zdjęcia na tapetę i ekran blokady. Dotyczy to zarówno zdjęć wgranych jak i wykonanych telefonem. Niezależnie czy wybieramy z pliku, czy z galerii. Komunikat brzmi: Nie można wczytać obrazu. 2. Wywala się system przy próbie przeniesienia pliku z pamięci wewnętrznej ma kartę SD. 3 próby. Co prawda plik jest spory, bo to 1,71GB filmu zrobionego na telefonie. Po ponownym uruchomieniu podaje komunikat o tym że: Aplikacja system nie odpowiada, czy chcesz ją zamknąć? 3. Za cholerę nie idzie wyłączyć dźwięku notyfikacji rozpoczynania i kończenia ładowania. Nie znalazłem wyszczególnienia co do możliwości wyłączenia tych konkretnych dźwięków, więc może tracę wzrok. Zdaje mi się jednak że przeszukałem ustawienia dość dokładnie. 4. Chmura xiaomi ciągle domaga się to tego to tamtego. Na szczęście tylko dymkami. Logcat Jeśli napotkałeś FC (Force Close), koniecznie wstaw logcat! Co to jest FC czy Force Close? I co to jest logcat?
 5. Hey, po kliknięciu w unlock now z punktu 2 nie ładuje mi się formularz tylko odsyła mnie na 502 Bad Gateway. Jak robię to w telefonie to wylatuje to samo tylko po Chińsku. Pytanie czy muszę odblokowywać botloader w Redmi 3S? Jak ominąć ten problem?