Jump to content

kolokolek

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kolokolek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. wszedłem, zrebootowałem recovery, obecnie świeci się tylko obraz smartfona z podpiętym kablem usb. fakt, przedtem czekałem ok 10 min.
 2. zrobiłem to samo co wcześniej czyli wpisałem twoje komendy w ADB daje volume - power na wyjście z fastboota po czym pojawia mi się logo mi.com i świeci się w nieskończoność.
 3. długo czekałem ok parę minut, chyba że źle wyszedłem z fastboota (volume dół plus power), ale ok spróbuje jeszcze raz i poczekam trochę dłużej
 4. po wpisaniu fastboot format userdata i wyjściu z fastboota wywala mi telefon (logo mi.com i nie wchodzi do systemu). Musiałem go teraz znowu "sflaszować" do wcześniejszej wersji.
 5. wszystko zrobiłem, tak jak wcześniej pisałeś. Zarówno plik TWRP jak i plik z polskim ROMem są wrzucne na telefon.
 6. wrzuciłem luźno do pamięci telefonu, nie dawałem tego do żadnego nowego folderu. Obecnie mam wgrany ROM Global Stable 8.0.2.0, który sobie wgrałem flashem po odblokowaniu telefonu, może to ma jakieś znaczenie.
 7. Wszytko ładnie poszło, tylko teraz mam taki problem, że wpisaniu komend, włącza się program, przechodzę do zakładki install i program nigdzie nie widzi obrazu z polskim ROMem (xiaomi.eu_multi_MI5_6.10.13_v8-6.0). Próbowałem zarówno na spakowanej wersji jak i unzip.
 8. Mam problem z instalacją recovery, za każdym razem wyskakuję mi ten sam błąd. Próbowałem już podmieniać różne wersję TWRP zarówno w telefonie jak i w folderze z ADB i ciągle to samo. Ma ktoś jakiś pomysł o co może chodzić?
 9. Mam mały problem, udało mi się odblokować telefon jednak podczas wpisywania komend w Minimal ADB and Fastboot udało mi się wpisać tylko drugą komendę z tych w poradniku ( fastboot flash boot boot.img ). Stwierdziłem, że widocznie wgrałem zły plik twrp. Po odłączeniu od kabla telefon już się nie załącza - świeci się tylko ekran z logiem mi.com. Ma ktoś pomysł jak sobie z tym poradzić?
×
×
 • Create New...