Witam. Ostatnio kolega idąc w moje ślady zakupił telefon Redmi 3s na polskiej aukcji. Nacieszył się nim ze 2 dni . Wszedł w jakiś tryb uproszczony czy coś podobnego w panelu sterowania, dokładnie nie jest w stanie powiedzieć w co i teraz telefon się odpala ale na ekranie pojawia się tylko na czarnym tle zasięg i poziom baterii. Żadnych ikon ani paska górnego. Po przytrzymaniu przycisku home kilka sekund wchodzi w google now i to tyle co można aktualnie na nim zrobić. Próbowałem wgrać różne softy global stable ze strony miui normalne oraz fastboot. Gdy odpale w trybie dawnload xiaomi miflash urzadzenie jest wykryte pod portem 10 daje flash i w dolnym lewym rogu pokazuje cały czas devices is busy i tak kilka minut później error i tak zawsze w każdym programie. Dodam,że chyba na telefonie był zainstalowany systen 7.3.2.0.0.lhpcndd . Ma ktoś może jakiś pomysł co się mogło stać i jak z tego wybrnąć? z góry dziękuje za każda pomoc pozdrawiam