mskptl

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mskptl

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3 pro
 1. Udało się. Dzięki wielkie za pomoc
 2. Zrobiłem tak jak napisałeś... wgrałem TWRP_cancro i po wrzuceniu xiaomi.eu_multi_MI3WMI4W_V8.0.2.0.MXDCNDG_v8-6.0 na telefon zainstalowałem przez TWRP Niestety system nie wstaje... na przemian są dwa ekrany najpierw znaczek mi na srodku i na dole napis android z trzema kolejno zapalającymi sie kropkami... następnie pojawia się ekran z ładowaniem paska postępu... po załadowaniu całego paska ponownie pojawia się pierwszy ekran i tak w kółko. Jakieś pomysły?
 3. korzystam z tego poradnika https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ siedze od kilku godzin i już wariuje...
 4. Nie mam pojęcia jak zainstalować xiaomi.eu Obecnie zainstalowane mam najnowsze china dev i nie wiem co dalej... Pomoże ktoś?
 5. Ok... zrobiłem przez mi flash do najnowszej china dev... Zrobiło adroida 6. Następnie przez updater wrzuciłem stabilną xiaomi.eu_multi_MI3WMI4W_V8.0.2.0.MXDCNDG_v8-6.0 i telefon od 40 min ciągle jest w trybie ładowania... na zmiane logo mi, napis android, trzy swiecące kolejno kropki i pasek postępu. Czy coś już sie wysypało czy to normalne i mam dalej czekać?
 6. Mam pytanie Dziś odebrałem nowy Mi4 3G który ma wgrane takie miui 7.00.55.00(KXDMICI) Pytanie brzmi czy mogę z tej wersji systemu przeskoczyć na najnowsze 6.10.27 czy musze przed tym zainstalować jakieś starsze, jeżeli tak to jakie?
 7. xD Nikt tyle nie klikał refresh co ja dzisiaj W urządzeniach w "Moj komputer" widnieje jako Redmi3 Podczas wykonywania polecen ze skryptu jest to: 789fddc8
 8. @wisniapl Ogólnie telefon jest widoczny w komputerze... przez MiPcSuite łącze się bez problemów. Przy uruchamianiu trybu download przez skrypt również wyświetliło mi telefon w liście wyszukanych urządzeń. Nie widać go jednak w MiFlash.
 9. Witam, Mam problem z instalacją ROMA... Uruchamiam telefon w trybie download, jednak ciągle jest on nie widoczny w MiFlash. Próbowałem na wszystkie 3 sposoby, za każdym razem tryb download zostaje uruchomiony jednak urządzenie ciągle nie jest widoczne w MiFlash.