Jump to content

Dareis

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI3

Dareis's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Mam dokładnie ten sam problem z moim MI3. Plamka żółta i malutka, ale mnie denerwuje Mógłbyś dać znać jak się u siebie z tym uporałeś?
 2. Witam Korzystam na moim MI3 z Miui v5 wersja stable. Po wczorajszej automatycznej synchronizacji mam problem z kontem google. Na początku wyskakiwały jakieś komunikaty o problemach z synchronizacją zakładek. Dzisiaj konto google zanikło w mozliwych do dodania kontach w ustawieniach. Nie działa także aplikacja Google Play - przy każdym uruchomieniu automatycznie się wyłącza. Nie da się tego konta nigdzie dodać (znaczy w innych gapsach), bo gdziekolwiek przy wybraniu opcji "dodaj konto google" system nie reaguje. Dziwi mnie sytuacja bo dotychczas wszystko działało jak powinno, a nie instalowałem nic nowego, ani nie zmieniałem ustawień na komórce. Czy ktoś miał już może taki problem i znalazł rozwiazanie? Czy niestety potrzebna będze ponowna instalacja Miui i reset ustawień do fabrycznych?
 3. Jednak stwierdziłem, że z tamtych aluminiowych zrezygnuję. Teraz moją uwagę skupiły takie Pistony: http://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_piston_earphone_brief_version-5983-usd.html Ktoś ma/używa ? Z tego co czytałem to jakość dźwięku niewiele gorsza od tych V2, a wyglądają o niebo lepiej
 4. Może i bezsens, ale muszą być białe... Znalazłem coś takiego na xiaomiworld: http://www.xiaomiworld.com/xiaomi-piston-headphone-paperback-edition.html# Myślicie że to oryginały? Ktoś kupował na xiaomiworld? Jakieś opinie?
 5. Witam Poszukuję oryginalnych słuchawek Xiaomi Piston Aluminum Alloy Version White, takich jak w linku poniżej: http://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_piston_earphones_aluminum_alloy_version_white-5703-usd.html Niestety na Ibuygou już nie są dostępne, a zależy mi na kupnie oryginalnych, żeby potem nie mieć żadnych problemów z użytkowaniem. Jeśli ktoś ma możliwość sprowadzenia takich słuchawek, tylko na 100% oryginalnych, to dajcie znać. Linki do innych, sprawdzonych sklepów, mile widziane
×
×
 • Create New...