Skocz do zawartości

Nexicoll

Użytkownicy
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Nexicoll

Mitu

Mitu (1/14)

0

Reputacja

  1. Nie wiem czy występuje ten problem tylko u mnie, ale gdy mam odpaloną muzykę na słuchawkach, nie ważne czy lokalnie czy to np. przez Spotify, to dźwięk powiadomień z Messengera czy Snapchata są niemal w ogóle nie słyszalne. Owszem powiadomienia działają, są wibracje, ekran się wybudza oraz występuje dźwięk. Niestety dźwięk jest tak cichy, że muzyka go zagłusza i tym sposobem co chwilę usze sprawdzać telefon w poszukiwaniu powiadomień. Spotkał się ktoś oprócz mnie z tym problemem lub udało się go jakoś rozwiązać ?
  2. Potrzebuję wgrać ROM w wersji Developerskiej w celu odblokowania bootloadera, aktualnie mam Global Stable. Posiadam Redmi 3 Pro i jestem na oficjalnej stronie IMUI w zakładce z ROM'ami i widzę jedynie ROM dla Redmi 3 Prime, czy to to samo co Redmi 3 Pro ?
  3. Nie mam pojęcia czy mogę wstawiać linki do allegro, jeśli nie to z góry przepraszam Planuje zakup tego cudeńka , z tej aukcji http://allegro.pl/xiaomi-redmi-3-pro-3-32gb-2-gratisy-od-firmy-gw-i6394179770.html I kilka moich pytań, bo patrzyłem co nieco o forum . Ta wersja ma GLOBAL ROM i aktualizacje na OTA i nie mam bladego pojęcia co to znaczy , może mnie ktoś naprowadzić czy to dobrze czy nie I drugie pytanie, czy Redmi 3 Pro ma już oficjalną aktualizację do Androida 6 ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...