Jump to content

grzeslawm

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by grzeslawm

  1. Super, dzięki za info. W takim razie w sobotę będę testował.
  2. Witam, z góry przepraszam, że piszę w tym dziale ale w odpowiednim praktycznie nikogo nie ma i trudno o odpowiedź. Zakupiłem dla znajomego Mi Max i przyszedł z zablokowanym bootladerem i zainstalowanym MIUI 8 Global Dev 6.7.5. Potrzebuję przejść na Global Stable (ze względu na aktualizacje OTA i w miarę stabilne działanie - życzenie kolegi), bez odblokowywania bootloadera. Czy mogę to zrobić według poradnika 4? Bo gdzie bym nie czytał to jest opisane, że można w ten sposób przejść ze Stable na Dev, a chcę się upewnić, że w drugą stronę też to działa. Dzięki za odpowiedź i jeszcze raz przepraszam, że w dziale o Redmi Note 3 Pro. Oki, zrobiłem według poradnika 4 i wszystko śmiga bez problemu.
  3. Witam, zakupiłem ostatnio Mi Max 32GB dla znajomego. Telefon przyszedł z wgranym MIUI 8 Global dev 6.7.5. I ma zablokowany bootloader. Osoba, która będzie się nim posługiwała nie ma za bardzo pojęcia o wgrywaniu, aktualizowaniu oprogramowania itp. Chce mieć telefon, który będzie raczej bezproblemowo używać. A ja nie mam czasu się w to bawić. Dlatego chciałem wgrać najnowsze MIUI 8 Global Stable. I stąd moje pytanie: jak najszybciej i najbardziej bezproblemowo to zrobić? Nie chcę odblokowywać bootloadera, bawić się w instalacje przez kompa itp. Czy jeśli ściągnę najnowszy Stable z en.miui.com i wrzucę na telefon, to mogę zainstalować go jako zwykłą aktualizację przez zip? Czy muszę jednak bawić się w jakąś inną metodę aktualizacji? Przeszukałem już internet, ale nigdzie nie znalazłem KONKRETNEJ odpowiedzi na to pytanie, przynajmniej nie dla tego modelu.
  4. To raczej nie wina telefonu. Też mam telefon w PLAY i mam podobną sytuację. Testowane na 4 różnych telefonach i sytuacja się powtarzała. Nie zdarza się to często, ale część smsów nie dochodzi do mnie, mimo, iż po drugiej stronie jest potwierdzenie, że zostało dostarczone. To bardziej wina sieci niż telefonu.
×
×
  • Create New...