Sheeyson

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Sheeyson

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN3P

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, można tą aktualizacje (V8.2.3.0) wgrać bezpośrednio przez Akutalizacje Systemowe, albo TWPR na androida 6.0.1 (MIUI 8.2 by xiaomi.eu 7.1.5 rozwojowa)?
 2. @flexeii po tej operacji można się spodziewać tzw przywrócenia telefonu do ustawień początkowych?
 3. @flexeii można zrobić unroot na miuipolska? Za pomocą Super Su? W tych ustawieniach jest taka opcja. Czy jakaś inna droga?
 4. Witam, po wgraniu miuipolska, na redmi note 3 pro wyskakuje problem z zalogowaniem się na konto Snapchat. Przeszukałem kilka tematów na tym forum, a także na zagranicznym lecz odpowiedzi nie uzyskałem. Podczas próby zalogowania się do aplikacji wyskakuje powiadomienie o niepowodzeniu. Dalej odsyłany jestem na strone snapchata z informacja że korzystam z aplikacji firm trzecich. Zanim zainstalowałem XposedFramework sytuacja ta miała już miejsce. Winą jest prawdopodobnie root lecz RootCloak nie jest w stanie ukryć dostepu do roota. Jakieś pomysły?
 5. Witaj, widzę że masz pojęcie odnośnie naszego telefonu. Mam do Ciebie pewną prośbę.

  Obecnie na forum jest kilka tematów z których można czerpać wiedzę a ja się już troche pogubiłem w tym wszystkim. Obecnie siedzę na global miui 8, własnie jestem w trakcie pobierania wersji 6.11.24. Potrzebuje pomocy którym dokładnie poradnikiem się sugerować chcąc wgrać miuipolska. Czy byłbyś w stanie pomóc? Potrzebuje również poradnika odnośnie bootloadera, ponieważ oficialną metodą nie idzie.

   

  Z góry dzięki :)