Jump to content

Sheeyson

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN3P

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Sheeyson's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Witam, można tą aktualizacje (V8.2.3.0) wgrać bezpośrednio przez Akutalizacje Systemowe, albo TWPR na androida 6.0.1 (MIUI 8.2 by xiaomi.eu 7.1.5 rozwojowa)?
 2. @flexeii po tej operacji można się spodziewać tzw przywrócenia telefonu do ustawień początkowych?
 3. @flexeii można zrobić unroot na miuipolska? Za pomocą Super Su? W tych ustawieniach jest taka opcja. Czy jakaś inna droga?
 4. Witam, po wgraniu miuipolska, na redmi note 3 pro wyskakuje problem z zalogowaniem się na konto Snapchat. Przeszukałem kilka tematów na tym forum, a także na zagranicznym lecz odpowiedzi nie uzyskałem. Podczas próby zalogowania się do aplikacji wyskakuje powiadomienie o niepowodzeniu. Dalej odsyłany jestem na strone snapchata z informacja że korzystam z aplikacji firm trzecich. Zanim zainstalowałem XposedFramework sytuacja ta miała już miejsce. Winą jest prawdopodobnie root lecz RootCloak nie jest w stanie ukryć dostepu do roota. Jakieś pomysły?
 5. Witaj, widzę że masz pojęcie odnośnie naszego telefonu. Mam do Ciebie pewną prośbę.

  Obecnie na forum jest kilka tematów z których można czerpać wiedzę a ja się już troche pogubiłem w tym wszystkim. Obecnie siedzę na global miui 8, własnie jestem w trakcie pobierania wersji 6.11.24. Potrzebuje pomocy którym dokładnie poradnikiem się sugerować chcąc wgrać miuipolska. Czy byłbyś w stanie pomóc? Potrzebuje również poradnika odnośnie bootloadera, ponieważ oficialną metodą nie idzie.

   

  Z góry dzięki :)

×
×
 • Create New...