Witam, posiadam problem ze swoim telefonem w postaci wyłaczających się aplikacji działających w tle. Njaczęsciej działam na endomondo i DI przy załaczonych słuchawkach BT. Po kilku minutach wyłacza mi się ENDOMONDO działające w tle. Nadmieniam, iż wszystkie funkcje oszczedząnia mam powyłaczane. strasznie wolno łapie fix GPS. MIUI 8 na redmi 2 pro. Proszę o pomoc.