Witam, przymierzam się do kupna redmi 3s lub pro 3/32. Na xiaomi.com.pl jest informacja że S nie posiada polskiego języka, więc tu moje pytanie czy jest duży problem aby wgrać inny rom z polskim językiem, tzn. czy trzeba odblokować bootloader czy coś takiego? Czy po odblokowaniu BL traci się gwarancje? Czy pojawi się global na S?
Dodatkowo chciałbym się jeszcze dowiedzieć czy S ma coś więcej niż PRO, oprócz innego procesora i gpu?
Jeśli nie ten dział to bardzo przepraszam i prosiłbym o przeniesienie.