Skocz do zawartości

Gwoździu21

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Gwoździu21

Mitu

Mitu (1/14)

0

Reputacja

  1. Witam, przymierzam się do kupna redmi 3s lub pro 3/32. Na xiaomi.com.pl jest informacja że S nie posiada polskiego języka, więc tu moje pytanie czy jest duży problem aby wgrać inny rom z polskim językiem, tzn. czy trzeba odblokować bootloader czy coś takiego? Czy po odblokowaniu BL traci się gwarancje? Czy pojawi się global na S? Dodatkowo chciałbym się jeszcze dowiedzieć czy S ma coś więcej niż PRO, oprócz innego procesora i gpu? Jeśli nie ten dział to bardzo przepraszam i prosiłbym o przeniesienie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...