busiek

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About busiek

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi4s
 1. a jak zaktualizować TWRP? Tą apką Official TWRP i tam wrzucić plik z nowym TWRP czy jakoś inaczej?
 2. Witam, zamierzam zaktualizować swoje mi4s do 7.0 w związku z tym mam pytanie, w instrukcji napisane " Instalacja Xiaomi.eu Android 7.0 bez wipe przez aplikację Aktualizacje lub z TWRP 3.0.1* " problem w tym, że ja mam TWRP 3.0.0, czy muszę najpierw zaktualizować TWRP czy to nie robi róznicy?
 3. Mam jeszcze taki mały problemik niby drobnostka a jednak trochę denerwuje. A dokładnie, gdy dodam widget muzyki na kartę to potem gdy przesuwam na tą kartę to nie ma takiej płynności tylko takie delikatne przycięcia. Miałem Miui 6.7.28 zaktualizowałem do 6.9.1 i nadal nie ma tej płynności, czy jest na to jakaś rada czy poprostu muszę się przyzwyczaić do tego?
 4. Sprawdzając w panelu sterowania to tak jak mowisz okolice 40° C nwm może jestem przewrażliwiony na tym punkcie, jedynie dziwi mnie fakt ze w programie CPU Temp wyświetla się temperatura ok 50°-55°
 5. Witam, od 3 tygodni posiadam mi4s, i zauważyłem ze telefon sie wyczuwalnie nagrzewa w okolicach tylnego aparatu przy normalnym użytkowaniu, fb, messenger, chrome, wgrane jest miui polska 6.7.28, czy to normalne?