Jump to content

emlo9999

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

emlo9999's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Witam, Jestem szczęśliwym posiadaczem redmi oraz karty Aero2, jednak mam jeden dość irytujący problem. Otóż gdy z internetu korzystam więcej niż godzinę i muszę wpisać captchę po raz drugi, po prostu nie mogę tego zrobić. Strona bdi... Się nie pokazuje, a gdy chce skorzystać z aplikacji wspomagających Aero, ta po prostu się wiesza i zamyka. Jedyne rozwiązanie to reset telefonu. Próbowałem włączać tylko kartę sim ale nic nie dało. Problem występuje niezależnie od romu - używałem Miui Polska, miui ultimate a teraz aosp. Macie jakiś pomysł?
 2. Blokowane było od początku, teraz nawet spróbowałem aplikacji Auto Memory Manager, w której ustawiłem, by Spotify miał najwyższy priorytet i nie był zabijany, niestety nic to nie dało. No dobra, ale nigdy bym nie przypuszczał, że ten telefon nie da rady uciągnąć dwóch aplikacji :/
 3. Witam, Mam bardzo irytujący problem. Od początku korzystałem Z Romu miui polska, ale po miesiącu aplikacje muzyczne zaczęły wyłączać się podczas multitaskingu, zwykle używaniu Chroma. Postanowiłem spróbować Ultimate Miui, ale po podobnym okresie czasu problem powrócił. Jakieś pomysły?
 4. Mam stable 5.0, dzięki za pomoc.
 5. Wybacz, dotychczas posiadałem tylko stary chiński tablet Ainol Novo Elf, który teraz ma 2 lata. A Red Rice mam dopiero drugi dzień. Czyli tylko wejść w CWM w zakładkę Install, wybrać .zip i to wszystko?
 6. Ten ROM trzeba wgrać tak jak wszystkie inne, czyli z wipe'em? Czym najlepiej zrobić backup?
 7. Ok, do specyfikacji się nada, ale w tamtej tabeli były jeszcze ceny z Vat, bez Vat, przesyłki i takie różne.
 8. Witam, Kilka miesięcy temu natrafiłem na telefony Xiaomi i zacząłem o nich czytać, ale wtedy nie miałem kasy. Natomiast teraz ponownie rozważam zakup telefonu Xiaomi, tylko jeszcze nie wiem jaki model. Pamiętam, że przeglądałem tabelę, w której wszystkie modele były przejrzyście porównane. Niestety teraz nie mogę jej znaleźć. Pomożecie?
×
×
 • Create New...