Jump to content

Balicus

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Yi Home

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Balicus's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Nazwa przedmiotu: Nowa Kamera zewnętrzna YI Outdoor 1080p - wersja europejskaOpis: Kamera w kolorze białym, oryginalnie zafoliowana. Do kamery dołączam oryginalny dowód zakupu z dnia 31.07.2018 na podstawie którego realizowana jest gwarancja D2D przez okres 12 miesięcy. Cena: 350 złAukcja olx: https://www.olx.pl/oferta/kamera-zewnetrzna-ip-yi-outdoor-1080p-eugwplomba-CID628-IDwW9bR.htmlKontakt: [email protected]ęcia:
 2. Cześć, Mam ogromną prośbę, zakupiłem dwa egzemplarze RMN 4 ze Snapdragonem. Jeden z Aliexpress, drugi w Sferis. Sferis owy egzemplarz nie posiada certyfikaty lu zgodności w j. Polskim. Czy możecie podesłać zdjęcie certyfikatu zgodności w j. Polskim ? UC w Przemyślu robi straszny problem i żądają certyfikatu w naszym ojczystym języku.
 3. Balicus

  MIUI 7.1.5

  Czy też macie problem z klawiaturą pełna ? W moim Mi4W. po kilku dniach pojawił się problem z literami, nie mogę wybrać "U" na. klawiaturze pelnoekranowej, wciskaj się dwie litery.
 4. Z racji tego, że nigdzie nie znalazłem rozwiązania tego problemu zamieszczam go tutaj. Od kilku ostatnich aktualizacji można zaobserwować losowowe, samoczynne zamykanie się aplikacji CHROME podczas jej używania. Robiony Full WIPE przed i po wgraniu aktualizacji ale problem nadal występuje. Telefon: Mi4W - 7.1.5
 5. Akurat potrzebuję FV, drugą zamówię CH i poświęcę chwilę na zabawę
 6. Dzięki ! Po prostu nie chcę aby po wszystkim, okazało się że na kartę zmieszczę raptem 3h nagrania.
 7. Dla pewności jeszcze raz zapytam, ta 1 minuta - 1,45MB to w rozdzielczości 720P ?
 8. http://www.x-kom.pl/p/291285-kamera-ip-xiaomi-kamera-xiaoyi-yi-home.html https://www.amazon.de/gp/product/B016F3M7OM/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=AL5NF65GCD1I3 Gdzie w takiej cenie dorwać wersję CH?
 9. Wersja Europejska na Amazonie - 190zł z darmową dostawą, aczkolwiek chciałbym zamówić z X-Kom stąd potrzebuje trochę informacji. Czyli minuta w 720P zajmuje ok 2mb więc spokojnie zmieszczę kilka dni na karcie, jeśli tak to wielkie dzięki za pomoc. Odnośnie wersji CH, znalazłem najtaniej po 39$, gdzie znajdę taki soft ? na MIUI.com ?
 10. W takim razie może być po wykryciu ruchu, ważne żeby nagrywało gdy wychwyci ruch. Możesz rozjaśnić temat backupa na google drive ? Jakies alternatywne oprogramowanie jest potrzebne czy wszystko z poziomu appki
 11. Potrzebuję ustawić na nagranie w trybie ciągłym gdzie wykrywanie ruchu raczej nie będzie miało zastosowania. Do robienia backupów na google drive potrzebne jest jakieś alternatywne oprogramowanie ?
 12. Cześć, Czy ktoś próbował zastosować do w/w kamery, kartę pamięci 64 GB ? Czy kamera Yi Home ją obsłuży pomimo deklarowanej przed producenta pojemności kart max 32 GB. Jeśli tak, to z jakim zapisem kartę pamięci wybrać 10MB/s czy szukać szybszej ? Dzięki z góry za pomoc
×
×
 • Create New...