Jump to content

Miyu

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Miyu

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Próbowałam z MiFlashem, jednak nie mogę wykonać go z zablokowanym bootloaderem - wyskakuje błąd. Próbowałam równiez z adb i fastboota, odblokować go przez cmd, widać tam telefon jako urządzenie, jeśli każę wylistować, ale dostaję błąd, że nie mogę tego zrobić. Pc Suite nie wykrywa telefonu, dochodzi do 50% i "waiting for device". Jest jeszcze coś, co można zrobić?
 2. Dzięki wielkie, zaraz sprawdzę, czy mają jakąś wzmiankę o tym (swoją drogą zmienili ostatnio nazwę na "AZE"). Jeśli można, to będę coś działać. Przeczytałam cały regulamin i nie ma tam nic wspomniane odnośnie tego, czy odblokowany bootloader się wlicza.
 3. Czy jeśli puszczę flasha ze stockowym ROMem to naruszę gwarancję?
 4. Hej! Posiadam xiaomi redmi 3 pro ze snapdragonem. W nocy telefon aktualizował się, jednak po tej aktualizacji nie mogę go włączyć. Ekran zamraża się na startowym logo, w fast boocie dzieje się to samo. ROM był tam już od początku, global, teraz wersja 8, aktualizował się bodajże do 8.0.2, ale tu nie jestem pewna. :/ Co zrobić, żeby znowu się włączył, jednak nie tracić przy tym gwarancji? Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.
 5. Przy pierwszym teście normalnie było mnie słychać. Teraz (po 5 minutach) zrobiłam test po raz drugi i szumi nawet, gdy nic nie mówię.
 6. Hej! To mój pierwszy post, ale mam dość dziwny problem i nie mam już pojęcia, co robić. Obecnie posiadam już swojego drugiego Redmi Note'a 3, aktualny to Redmi Note 3 Pro, 3/32 ze Snapdragonem. (Po prostu wymieniłam wersje z Mediatekiem, nie było z nim żadnych problemów). Mam go od dwóch miesięcy i do tej pory z nim również nie napotkałam żadnych problemów. Od kilku dni (3-4) podczas niektórych rozmów rozmówca słyszy jedynie trzaskanie, czasem przebija się mój głos, jednak przy kolejnej rozmowie nie ma problemu. Przy trybie głośnomówiącym wszystko jest w porządku. Dziwi mnie fakt, że problem n
×
×
 • Create New...