Jump to content

bart_r

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bart_r's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Przepraszam - faktycznie moja pomyłka - osoba tam pracująca prosiła o kolejne zamówienie.
 2. Chyba że tak - ja nie widziałem takiej informacji - w takim razie nie rozumiem co niektórych osób - chyba że także nie zauważyły tej informacji kilka dni postoju z wysyłką i powstało ogromne zamieszanie.
 3. Mam nadzieję że dotrzymają terminu wysyłki twojego zamówienia i wyślą tak jak mówili - pytałem o wszystkich którzy o to prosili i widziałem te zamówienia u nich na kompie - nic więcej zrobić nie mogę ale mam nadzieję że niektórych choćby troszeczkę uspokoiłem (towar mają na stanie - i to naprawdę sporo )- zdziwiło mnie troszeczkę to że niby była informacja o opóźnionych wysyłkach na ich stronie ja niestety takowej informacji nie widziałem bo ponoć od 1.8 znikła z ich strony bo rozpoczęli wysyłkę
 4. Tak byłem w królikowicach - jest to dom po lewej stronie jakieś 100 - 150 m za torami - fakt faktem nie ma tam jeszcze żadnych tablic ani nazwy firmy. Byłem tam dziś tj. 8.8 ok godziny 10 rano
 5. witam tak jak obiecałem byłem dzisiaj i sklep istnieje !!!! Na miejscu chciałem wymienić zamówienie z note 3 3/32 na note 3 2/16 pro - niestety brak mieli tylko kilka sztuk zarezerwowane do wysyłki - wymieniłem na note 3 3/32 pro. Tyle telefonów co mieli tam na miejscu nigdy wcześniej nie widziałem - naprawdę jest ich tam ogrom i firma istnieje ( 3 osoby pakowały przesyłki non stop, dwie osoby wgrywały coś cały czas na telefony, szef i miła Pani obsługiwała klientów, jedna osoba cały czas odbierała telefony- było ich kilkanaście przy mnie a byłem tam max 15 min. - na moje pytanie skąd takie zamieszanie otrzymałem informację że wszystko związane jest z przeprowadzką i faktycznie jest spore opóźnienie ale na dniach wyjdą na prostą bo sprzęt mają na miejscu - i faktycznie przy mnie DHL odbierał przy mnie ogromną ilość paczek.) Osoba mnie obsługująca przepraszała za zaistniałą sytuację i jednocześnie twierdziła że do końca lipca na stronie była informacja że do końca lipca przesyłki będą opóźnione - ja niestety tego nie potwierdzam ponieważ zamawiałem towar 1 sierpnia a ponoć tego dnia ta informacja już znikła ze strony. Co do zamówień o które pytałem : zamówienie 23451 - powerbank z dnia 17.7 - Pani w systemie ma że towar był wysłany 18.7 do klienta - ale jednocześnie przez zamieszanie nie była wstanie sprawdzić czy towar do nich powrócił i z jakiego powodu - prosiła o ewentualne ponowne zamówienie. zamówienia : 23451, 24785, 24882 - wszystkie te zamówienia przy mnie Pani pokazała na komputerze i faktycznie są - powiedziała że max 3 dni i powinno wszystko wyjść do klientów. Ja odebrałem swój tel. note 3 3/32 PRO jest super ( tylko przód jest grafitowy - tył srebrny - ale tak mają wszystkie telefony ). Pofatygowałem się tam 200 km - ja zadowolony z nowego telefonu a rodzinka z tego że mogła zwiedzić przy okazji przepiękny Wrocław Pozdrawiam wszystkich i życzę cierpliwości - na pewno na dniach otrzymacie swój sprzęt. W razie pytań pisać co wiem to odpowiem.
 6. Ja dziś byłem i firma istnieje - nie siej zamętu
 7. ok - zapytam - jak chcesz to podeślij jakiś namiar do ciebie to jak będę na miejscu to zadzwonię.
 8. jutro rano jadę tam osobiście ( jadę z Bytomia ) gdyby ktoś coś od nich potrzebował to pisać.
 9. Witam Ja czekam dopiero od 1.8 na note 3 3/32 - chyba się tam przejadę osobiście - fakt mam trochę daleko no ale trudno. Pojadę z Bytomia. Pytanie do osób które tam były osobiście - czy na miejscu byłaby możliwość wymiany telefonu na note 3 PRO 2/16 ? bo na stronie pisze że ich nie mają dlatego zamówiłem inny a wolałbym wersje PRO.
×
×
 • Create New...