Jump to content

dravd

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dravd

 1. Witam Czy jest możliwość podłączenia do telefonu klawiatury i myszki pc? Chodzi mi o takie cuda jak Klawiatura BT i zwykła mysz którą podłącza się do telefonu kablem przez adapter Głównie chodzi mi o granie na telefonie. Istnieje apka remotr która umożliwia granie na komputerze z poziomu telefonu. Apka przesyła nam obraz z pc i możemy sterować komputerem lecz sterowanie na ekranie dotykowym nie jest zbyt wygodne. Telefon Xiaomi Redmi 3 Pro
 2. Pomogło Dziękuję za pomoc. Proszę o zamknięcie tematu, wszystko jest już ok.
 3. Udało mi się zainstalować nowy rom przez TWRP i na starcie mam problemy. Ekran wygasa i się rozjaśnia i w tak w koło, cały czas przy tym reaguje na dotyk. Nie mogę także wpisywać danych do logowania na konto google. Rom jaki wgrałem to xiaomi.eu_multi_HM3_6.8.4_v8-5.1
 4. Nie mogę odblokować bootloadera. W MiFlashUnlock wyskakuje monit o tym że nie można zweryfikować urządzenia. Składałem wcześniej wniosek i dziś dostałem powiadomienie sms o potwierdzeniu możliwości odblokowania.
 5. Zastanawia mnie jedna rzecz. W zakładce aktualizacje mam napisane Miui 7 Polska i sprawdź dostępność aktualizacji na Miuipolska.pl. i nie wiem co o tym myśleć. Chcialem zainstalować aktualizacje z pliku .zip którą pobralem z miuipolska.pl a telefon po wybraniu pliku chyba tylko uruchomił się ponownie. Muszę przyznać że próbowałem zainstalować nowego Roma ale trochę mnie to przerosło i nie wiem jak to zrobić.
 6. Mam problem z uruchomieniem programu MiPhone. Mam system 32 bitowy a program wymaga 64bit. Czy jest jakaś możliwość uruchomienia go na 32 bit czy muszę robić reinstall windowsa na 64bit?
 7. Tak, telefon był kupiony w Polsce na allegro. W informacjach o telefonie jest napisane Miui Global 7.3 (stabilna) 7.2.3.0.0 android 5.1.1. Po tym samoczynnie ponownym uruchomieniu także nie mogę odblokować telefonu za pomocą kodu PIN. I bateria wytrzyma mi maksymalnie 1 dzień bez intensywnego używania.
 8. Witam Mam 2 problemy ze swoim Redmi 3 Pro. Od początku gdy kupiłem telefon po ponownym uruchomieniu telefonu w sklepie play wyskakuje mi błąd uwierzytelniania i muszę niestety zrobić reset telefonu by go użyć (ustawienia fabryczne). Po resecie mogę używać sklepu play do póki nie uruchomię ponownie telefonu. Drugi problem to ponowne uruchamianie. Telefon potrafi sam się zresetować, zauważyłem że najczęściej w nocy pod ładowarką (ostatnio zdarza mi się to codziennie) Proszę o pomoc, nie mam już sił na ten telefon. Nie widzi mi się codziennie robienie resetów i codzienne konfigurowanie go od nowa abym mógł go normalnie używac.
×
×
 • Create New...