Bueczka

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Bueczka

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  LG G2
 1. To akurat Tobie szybko przysłali, jak na realia tego sklepu. Mi też dzisiaj doszedł o połowę mniejszy powerbank + MiKey, wszystko to co miało być i oryginalne więc ok. Nie ukrywam, że po cichu liczyłem na ich pomyłkę, bo chętnie przygarnąłbym PB 10000 mAh w wersji Pro, a pomyłki zdarzają się im podobno wyjątkowo często :v (ktoś tam kiedyś dostał 2 Mi5 zamiast Redmi Note więc wszystko u nich możliwe) Zamówiłem 31 lipca i paczkomatem jeśli ktoś byłby ciekawy.
 2. Miałem to samo - zainstaluj inną wersje MiKey, a jeśli i tak nie będzie działało to ta aplikacja KeyCut (nazywa się mSwitch na Google Play) nie jest zła, ale u mnie np nie ma możliwości robienia zdjęć przy wył ekranie, a w muzyce i aparacie zachowuje się tak jak wszędzie (czyli nie posłuży za spust itp). Ale generalnie działa bez większych problemów
 3. Rzeczywiście zaczęli coś żywiej teraz działać. Mój powerbank + MiKey zamówiłem w niedzielę 31 lipca (paczkomaty), odrazu potwierdzenia itp na maila, a dzisiaj info, że paczka nadana (nie niepokoiłem ich żadnymi telefonami czy mailami, bo i tak mieli już od innych ładne poematy na skrzynce). Dołączam się do pytania jak wygląda sprawa paczkomatów w soboty? Tak by the way witam wszystkich bo pierwszy wpis dopiero.