Tomek1978

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Tomek1978

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi redmi note 3
 1. tak, na pewno są dwa zera: 7.3.6.0.0. (LHOCNDD) - cokolwiek to znaczy :-). Moje kontakty też się dają edytować, ale sęk w tym, że nie mogę zmienić ich treści, tzn mogę coś dopisać, ale część rdzennej częsci nazwy zostaje i tak ta sama.
 2. Niestety nie o to chodzi, ale dziękuję za chęć pomocy. Chyba się poddam, usunę część kontaktów i wpiszę na nowo.
 3. Do tego już doszedłem (ustawienia -> opcje aplikacji -> kontakty i potem wiadomo; tak samo jak właśnie kliknięcie w kogoś i na dole wejść w edytuj), ale właśnie o to chodzi, że nie jestem w stanie zmodyfikować nazwy kontaktu przeniesionego z SIM, tj. mogę coś dopisać, ale nie umiem po prostu usunąć starej nazwy kontaktu (zapisać), tak jak się to robi bez problemu w innych telefonach. Np. nie mogę weliminować nazwiska panieńskiego mojej żony z czasów, kiedy jeszcze nią nie była :-). Powoli dochodzę do wniosku, że muszę usunąć kontakt z SIM i na nowo go zapisać już pod oczekiwaną nazwą. Sorry, za dyletanctwo i łopatologię, ale jak przejrzałem kilka postów, to pewnie musi być jakieś wyjście, stąd moje pytanie.
 4. Proszę o pomoc: w jaki sposób zmienić nazwę kontaktu w telefonie? Kontakty przeniosłem z karty SIM i nie jestem w stanie ich zmodyfikować...