nestore

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About nestore

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi Max
 1. Problem rozwiązany za pomocą MiFlash, https://miuipolska.pl/download/ tutaj znajduje się Polska wersja językowa MIUI 8 w wersji Global, podczas podłączenia telefonu do komputera za pomocą kabla USB należy przytrzymać vol+/- i podpiąć kabel, telefon powinien zawibrować, resztę już według MiFlash, mam nadzieję, ze komuś się przyda. Temat do zamkniecia, dziękuję za pomoc:)
 2. Przy nowej wersji MiFlash wystepuje ten sam błąd. @edit może komuś się przyda, mi się udało naprawić i dziękuję za pomoc! przy podłączeniu telefonu do komputera za pomocą kabla USB należy wcisnąć i przytrzymać vol+ i vol-. telefon w tym momencie powinien zawibrować, następnie już według instrukcji z pomocą MiFlash
 3. Po instalacji aktualizacji za pomocą MiPCSuite telefon wpadł w bootloop, próbowałem flashować za pomocą MiFlash niestety pojawia się błąd "Critical partition flashing is not allowed", następnie pobrałem z tej strony - http://en.miui.com/a-234.html room dla Xiaomi Mi Max w wersji Global (Xiaomi Mi Max 32GB Latest Global Developer Version Fastboot File Download ) i chciałem zrobić wszystko krok po kroku jak w opisanym poradniku, niestety, po dojściu do etapu w którym mam wejść w tryb download telefon nie odpowiada, zawibruje ale nawet nie podświetla się czarny ekran, kompletna pustka, telefon oczywiscie nie zostaje wykryty przez PC. Jakieś porady co mogę zrobić?
 4. Cześć! Mam mały problem z Xiaomi Mi Max, po instalacji aktualizacji poprzez Mi Pc Suite telefon nie chce się włączyć, resetuje się ciagle, pokazuje się pasek ładowania i znowu reset. Chciałem go zupgradować do najnowszej wersji MIUI 8, niestety poprzez updater w telefonie nie moglem nic zrobic, ciagle pojawial sie komunikat i problemie z siecia a w PC Suite najnowszy update jaki się pojawiał to dla wersji MIUI 7 więc postanowiłem ją zainstalować i efekt opisany powyżej, jak temu zaradzić?