Jump to content

spayker

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  redmi note 3 pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

spayker's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. A co jeśli mi nie znalazło telefonu przez edl? W cmd nie pokazuje w ogóle urządzeń, a teraz z uwalonym fonem nic nie zrobię. Może jakiś teamviewer, @Acid? Pomoże ktoś?
 2. No pisałem w pierwszym poście czy tam kolejnych. Tylko co mam teraz zrobić, żeby unbrickować fona?
 3. Po wielu zmaganiach uwaliłem fona. Włączam go i pokazuje się tylko na logu MI.com. Nie mam już na to siły ani pomysłu. miflash ciągle coś wykrzacza i tym razem wykrzaczył mi cały telefon Co mogę w tym wypadku zrobić? A może ktoś to zrobi mi zdalnie przy pomocy teamveawera? Mogę tylko wejść w fastboot, ale miflash nie chce przeflashować, wywala błąd, że bootloader jest zablokowany. Jakieś rady?
 4. A jak wejść w ten tryb? Power + volume up? Jeśli tak to mi nie wykrywa w ogóle telefonu, windows nie może znaleźć w ogóle sterownika :/
 5. Czytaj temat proszę... Próbowałem domyślny, rozpakowany i folder images, na wszystkim sypało błędami. No nic będę musiał iść do serwisu, aby w ramach gwarancji odblokowali bootloader i zainstalowali najnowszą wersję, albo się będę męczyć jeszcze z tym przed zdalne odblokowanie urządzenia. Dziękuję za porady.
 6. Dzięki, zaraz sprawdzę, nie mam na C tego, bo można na jakiekolwiek mieć i nie będzie to raczej robić różnicy.
 7. No to mi coś nie idzie z poradnikiem... Jak wybieram folder to mam coś takiego: Nie chce mi przeflashować telefonu... Może mam podać jakies parametry telefonu?
 8. Dziękuję bardzo, ale coś ten link do wersji stable nie chodzi, a developerskiej nie chce pobierać, bo pewnie będą bugi albo coś:
 9. LuxeShop No tak, ale co i jak mam robić? Tego nie wiem, pierwszy raz mam ten telefon. Jakaś instrukcja?
 10. Dzwoniłem do sklepu w którym kupowałem telefon i powiedzieli że po odblokowanie bootloadera tracę gwarancje;/ dlatego prosił bym jakiś tutorial jak mam zaktualizować miki do wersji 8 bo nigdzie nic znaleźć nie mogę. Pozdrawiam
 11. W takim razie czy romy z en.miui.com dadzą mi możliwość spolszczenia mojego telefonu czy nie? Poza tym jak za ich pomocą wgrać ROM? według tego co jest napisane w moim telefonie posiadam Miui polska w wersji 7 Poprawione.
 12. Witam, jak mam zainstalować oficjalny room na Xiaomi Redmi note 3 pro prime na zablokowanym bootloaderze (robiłem według tej instrukcji zawartej w FAQu i napis " Device unlocked" zwraca na false)?)(link skąd to robiłem: https://miuipolska.pl/forum/topic/9512-instalacja-systemu-na-zablokowany-bootloader/ Do tego według tego podpunktu: musimy pobrać ROM zablokowany, problem jest taki, że wszędzie te ROM'y na tej stronie są odblokowane. Ktoś pomoże jak się z tym uporać? Dziękuję i pozdrawiam. Prosiłbym o wyrozumiałość, gdyż jest to mój 1 telefon od Xioami.
×
×
 • Create New...