Jump to content

adi87

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by adi87

 1. Witam, póltora roku temu odblokowałem bootloader, i zainstalowałem miui polska, od tego czasu nie robiłem aktualizacji aż naszło mnie dziś i uwaliłem telefon, a mianowicie, ściągałem plik z aktualizacją z miui polska, i chciałem zainstalować z pliku zip przez aktualizacje z poziomu telefonu, niestety w połowie aktualizacji telefon sam się wyłączył, i teraz nie da się nawet wgrać china dev, mam to co na screenach próbowałem w trybie fastboot i EDL. Ma ktoś jakiś pomysł co mu może dolegać i czy da się go uratować?
 2. Ogarnąłeś ten problem z LTE? jaki jest ten kod ussd?
 3. Kurde ale wtopa Dziękuję za pomoc
 4. no tak robię i wyskakuje mi na czerwono: Updater process ended witch ERROR: 7 Error instalinng zip file '/sdcard/xiaomi.eu_multi_MINotePro_6.7.28_v8-5.1.zip' co robię nie tak?
 5. dokładnie i tak wchodzi:) tylko jak zainstalować tą aktualizację?
 6. hmmm to chyba coś zrobiłem jednak nie tak bo jak daje vol down i power to mi wchodzi w fastbooth i tam się nie da nic zrobić...
 7. Witam wszystkich z racji że to mój pierwszy post i przesiadłem się z windows phone na androida w xiaomi redmi note 3 pro prime, z pomocą forum odblokowałem bootloader i wgrałem MIUI polska (nie wiem wgl jakim cudem bo jestem laikiem komputerowym ale opisy konkretne i podołałem ) ale teraz mam problem na który nie mogę znaleźć odpowiedzi, a mianowicie: pokazała się dziś nowa aktualizacja od MIUI polska, oczywiście jak tyle mi się udało zrobić to stwierdziłem że wgram sobie, ściągnąłem plik .zip dla redmi note 3 pro wrzuciłem na telefon, wchodzę w aktualizacje klikam na 3 kropki w prawym górnym rogu wybieram aktualizacje z pliku .zip i tel się wyłącza i przechodzi do TWRP, próbując tam zainstalować wyskakuje mi error. Co robię albo co zrobiłem nie tak że się tak robi?
×
×
 • Create New...