Jump to content

bocian

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About bocian

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro
 1. U mnie na innym dialerze i kontaktach wszystko działa (historia i kontakty) - spróbuj exDialer EDIT: Znalazłem rozwiązanie w filmie poniżej. Wystarczy wylogować się z konta Xiaomi - zna ktoś inne rozwiązanie?
 2. Cześć, Posiadam Redmi Note 3 Pro i z dnia na dzień pojawił mi się problem z fabryczną aplikacją Kontakty i Dialer. Zaraz po naduszeniu ikony aplikacja na 0,5s włącza się i od razu wyłącza. Instalowałem inne dialery + kontakty ze Sklepu Play i działają bez problemu. Jak wejdę w Ustawienia -> Opcje aplikacji -> Kontakty -> Organizacja kontaktów -> Usuń wiele cała lista kontaktów się pojawia. Próbowałem resetu, czyścić cache aplikacji i nie pomaga. Jakieś pomysły?
 3. Rewelacja, dzięki bardzo !! Wszystko działa jak należy
 4. Cześć, Kupiłem 2 dni temu Xiaomi Redmi Note 3 Pro i mam pewne wyzwanie: Korzystam z innej niż domyślna aplikacji z kontaktami + dialerem i za każdym razem po naduszeniu "zielonej słuchawki" przed wykonaniem połączenia pojawia się komunikat: "exDialer prosi o pozwolenie na bezpośrednie wykonywanie połączeń" i pojawiają się 2 komunikaty: "Odmów raz" oraz "Zezwól raz". Moje pytanie: co, gdzie i jak ustawić żeby zezwolić tej aplikacji na stałe na dostęp i nie być zmuszonym wybierać "zezwól raz" za każdym razem? Ten sam problem mam w aplikacji "Messenger" do SMSów.
×
×
 • Create New...