Jump to content

gurlog

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3 Pro

gurlog's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Mnie również się udało, także dziękuję autorowi i użytkownikom za pomoc. Może kilka sugestii, które zauważyłem podczas instalacji, a znalazłem te rozwiązania na innych forach - pewnie też tutaj to jest. Przy wgrywaniu chińskiego dev z linków na miuipolska wyskawiły błędy, dopiero na angielskim forum znalazłem link do tej strony i tutaj już wgrywanie przez miflasha poszło bez problemu: http://xiaomininja.com/2016/07/22/miui-8-china-developer-rom-6-7-21-is-out-download-it-here/ Też miałem problem z odblokowaniem bootloadera, pasek zatrzymywał się na 50% - z pomocą przyszedł TunnelBear ( https://www.tunnelbear.com/ ) ustawienie kraju na Hong Hong RSA. Wgrywanie TWRP z głównego poradnika na miuipolska nie chciało iść - ze skryptem z tego artykułu bezproblemowo. I potem mój błąd - nie czekanie do końca gdy ładował się rom po wgraniu - może też warto dodać informację w instrukcji, że możę to potrwać 20-30min, a pośpiech, wgrywanie na nowo romu, kończy się stresem i ciężką walką, żeby uratować telefon.
 2. Trzymałem wcześniej wszystkie przyciski i tylko restartował się, ale trzymając trzy przyciski jakoś wszedł w jakiś tryb (najwidoczniej download) bo miflash chwycił instalację systemu, bo wcześniej przez flastoola czy trzymając vol up i vol down wyskawiwały błędy w miflashu (za każdym razem wykrywał telefon). Jak teraz zainstaluję, poczekam nawet 30min na uruchomienie się i spróbuję wszystko od nowa. Dzięki za pomoc, mam nadzieję, że teraz pójdzie już wszystko ok, jak coś to będę pisał.
 3. Cześć Mam problem, możliwe, że już taki pojawił się wcześniej, ale przeszukałem forum i nie znalazłem rozwiązania na mój problem. Postępowałem zgodnie z instrukcją, wgrałem chińskiego dev, uruchamiało mi się tylko logo MI i potem powered by ANDROID, ale udało mi się odblokować, potem zainstalować twrp, wgrałem soft z miupolska, ale uruchamia mi się teraz tylko logo MI, mogę wejść tylko do fastboota, menu z recovery już się nie pokazuje, jak wchodzę przez trzymanie vol up i down to miflash wyłapuje mi telefon, ale miflah pokazuje "Receiving hello packet" i potem błąd wyskakuje. Ktoś miałby pomysł jak mi pomóc? Albo co mogę zrobić przez tryb fastboot, żeby ożywić go
×
×
 • Create New...