Stivi

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Stivi

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi4c

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sytuacja wygląda tak, że wczoraj po północy wreszcie udało mi się to zainstalować. Jak wcześniej wspominałem, poprzez Vol+ + Power nie dało się wejść w download - telefon normalnie startował. Udało się jedynie poprzez fastboot wejść do trybu download, tam były problemy bo MiFlash po kilku sekundach wywalał błąd (m.in. receving hello packet, hello packet missed) i jeszcze jakiś jeden, inny. Widziany był normalnie, jako COMxx. Później, po innych próbach (była też próba resetu do ustawień fabrycznych - nieudana - bo nie startowało WiFi na telefonie. A co za tym idzie nie mogłem zalogować się na konto Mi w celu potwierdzenia chęci resetu.) wreszcie udało się to zainstalować. Próbowałem z różnych źródeł, zawsze 7zipem to wypakowywałem. Ale szczerze, nie wiem co za tym którymś razem zadziałało. Próbowałem też romów do tego modelu z różnych źródeł.
 2. MIUI Global 7.5 7.5.9.0 A co do błędów, zobaczę w MiFlash, bo nie zapisałem.
 3. Niestety, ta kombinacja nie działa. Da się tak pokrętnie, wchodząc poprzez fastboot a następnie komendę fastboot oem edl Niestety, MiFlash staje po paru sekundach z błędami. Przy kombinacji vol +, vol- i power jest ekran z telefonem, kablem i napisem pcsuite.mi.com.
 4. Witam, pytanie tym razem o Redmi3S. Uzyskana jest zgoda na odblokowanie bootloadera przez Xiaomi, ale w MiUnlock proces staje na 50%. Sprawdzałem, zarówno na stronie, telefonie jk i w programie jest to samo konto. Próbowałem również poprzez VPN. Zauważyłem jednak, że jest ROM stable. Chciałem więc zainstalować ROM china dev. Wejście do tego menu (VOL + POWER) jest ok, ale po tapnięciu "download" niestety sprawia że system startuje normalnie - nie wchodzi do trybu download. A bez tego MiFlash się nie powiedzie. Co tutaj teraz zrobić? Z góry dzięki za pomoc.
 5. Stivi

  Aktualizacja ROMu

  OK, rozumiem. Napisałem tylko co wyświetla mi się w informacjach o telefonie. W takim razie co to za wersja i co z tym dalej robić?
 6. Stivi

  Aktualizacja ROMu

  Cześć, Mam Xiaomi mi4c na MIUI Global 7.3 (7.3.2.0.0 LXKCNDD). Taką wersję softu miał kiedy go już otrzymałem. Ma zablokowany bootloader. I tutaj pytanie, w jaki sposób mogę zwyczajnie zaaktualizować ROM do najnowszej stabilnej wersji, tj. 7.5? Potrzeba do tego odblokowania bootloadera? Z góry dzięki za pomoc.