Jump to content

Michał92

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Michał92's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Podłączyłem się w trybie fastboot do innego laptopa i przez MiFlash instaluje się rom, zobaczymy co z tego będzie. Wszystko było tak samo jak na moim laptopie, u mnie jednak stało tak jak na screenach. Dobra, wina leżała w moim laptopie... na drugim poszło przez MiFlasha, zainstalowałem rom Global ale jutro pobawię się z MIUIPolska, dziękuję wszystkim za odzew, temat do zamknięcia.Miłej nocy.
 2. Tak,w browse dałem ścieżkę do folderu z romem a w advance ścieżkę do pliku .bat. Jak mogę wejść w tryb download? w poprzednim przypadku gdy długo trzymałem power telefon został wykryty przez komputer i został w trybie download. Teraz komputer nic nie wykrywa a telefon ciągle uruchamia się ponownie. A gdybym spróbował jeszcze raz zainstalować rom w recovery mode?
 3. Mam Windows 7 64bit, wyłączyłem w msconfig, wszystkie ustawienia rozruchu jako trwałe zaznaczyłem tak jak ktoś podpowiadał z jednym z tutoriali. Jestem w trybie fastboot... mrosi, tryb download to migająca na czerwono dioda tak?
 4. Odblokowałem dzisiaj, były 3 zielone ptaszki, wszystko poszło jak należy. Tryb download jest przy migającej na czerwono diodzie? mam wtedy oznaczenie "COM10" ale w menedżerze urządzeń jest żółty wykrzyknik by ikonie sprzętu Qualcom HS... odinstalowywałem sterowniki, czyściłem rejestr i próbowałem innych rzeczy ale instalacja także nie dochodziła do skutku.
 5. Dalej nic... wersja romu którą pobrałem: Redmi Note 3 Qualcomm Latest Global Developer Version Fastboot File Download
 6. Tak, mój błąd. Zasysam mam nadzieję już poprawny rom, dam znać czy się powiodło.
 7. Czy to jest jakiś zły rom? Dalej nie idzie... Dołączam screena:
 8. Przytrzymałem dłużej Power, jakieś 30-40 sec i zaczęła migać czerwona dioda, komputer wykrył telefon, próbowałem coś zdziałać MIFlashem ale już wcześniej miałem jakieś problemy ze sterownikami i nie potrafiłem tego ogarnąć w żaden sposób, teraz wykrywa też telefon w trybie fastboot a oto screen:
 9. Witam Panowie i Panie, mam problem. Od dłuższego czasu męczę się z wgraniem Polskiego softu do mojego nowego Redmi Note 3 Pro. Dzisiaj otrzymałem zgodę na odblokowanie bootloadera więc postanowiłem ogarnąć temat tym poradnikiem: https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ Wszystko było ok, do momentu wgrania MIUIPolska, był to dokładnie ten soft https://www.androidfilehost.com/?fid=24591000424948946 Jestem tego pewien w 95% ale gdybym jednak się pomylił powiedzcie mi jak naprawić błąd, objawy są następujące: -po reboocie pojawiła się logo MI i nic dalej nie idzie, po próbie wyłączenia telefonu mrygnęła czerwona dioda i telefon uruchomił się ponownie sam ale stanęło na tym samym. -mogę wejść w tryb fastboot. -komputer nie wykrywa telefonu. Proszę bardzo Was o pomoc...
×
×
 • Create New...