Jump to content

Carll

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Carll

 1. Witam, od kilku dni posiadam konto na forum, wczoraj przyszedł mi telefon Xiaomi Redmi 3 PRO i zastanawiam się jak można połączyć konto z forum na telefonie TAPTALK, bo obecnie kiedy daję zaloguj przez FB to robi nowe konto, a kiedy próbuje się zalogować jak na forum to login lub hasło sa nieprawidłowe (chociaż wpisuję poprawnie), troche szukałem odpowiedzi, ale nie znalazłem, być może brakuje mi jakiegoś kluczowego słowa w wyszukiwaniu
 2. No to ja dostałem wiadomość o wysyłce w piątek, wczoraj telefon przyszedł. Kontaktu jak nie było tak nie ma chociaż napisałem do nich wiadomość od razu po wysłaniu przez nich jest to dobry sklep, ale powinni popracować nad kontaktem klient- sprzedawca.
 3. Nie orientuje się ktoś, czy jak teraz zmienię adres dostawy to go zaakceptują czy wyślą na pierwszy podany? "Wysyłka zawsze max 24h od zakupu" -.-
 4. Napisałem już wczoraj, czekam i żadnej odpowiedzi nie dostałem... tragedia, jutro prawdopodobnie wyjeżdżam z obecnego miasta, a tutaj ani telefonu, ani kontaktu, cały dzień mają wyłączony telefon.
 5. Witam wszystkich. Ja szczerze nie wiem co mam sądzić o tym sklepie oraz czy jeszcze zrobię w nim kiedykolwiek jakikolwiek zakup... telefon kupiłem 19.07, maila napisałem 20.07, od tamtego czasu próbuje się dodzwonić i nikt nie odbiera, telefon wyłączony. Zależało mi przy zakupie na szybką wysyłkę tak jak napisali do 24h... Jeżeli nadal nie został wysłany to chyba będe ich prosił o zwrot pieniędzy i podziękuję za taką "współprace".
×
×
 • Create New...