Jump to content

mrp1976

Użytkownicy
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  WPI

Dodatkowe

 • Smartfon
  Nokia 6303 Classic

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mrp1976's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Wczoraj dostałem szkiełko (LG G2). Będę naklejać dziś po kąpieli
 2. Tak wiem, czytałem, widziałem. Chodziło mi o to, by powrzucać trochę fotek porobionych w różnych warunkach. Myślę, że większość potencjalnych nabywców z chęcią obejrzałaby takie fotki. Jeżeli nie da rady to trudno
 3. Prośba o wrzucanie przykładowych zdjęć i filmów zrobionych telefonem Mi3. Mało jest tego w sieci, a fajnie byłoby poprzeglądać i zaznajomić się z możliwościami tego telefonu.
 4. Pytanie do użytkowników Mi3. W LG G2 jest funkcja, która pozwala wprowadzić na tzw białą listę numery telefonów. Jeżeli ktoś z tych numerów do nas zadzwoni, to pomimo włączonego trybu cichego będzie słychać dzwonek. Czy jest coś takiego w Mi3? Bardzo mnie się ta funkcja podoba.
 5. @Robert @kulig007 Ale xiaomiworld to nie jest oficjalna strona xiaomi. Nie trzeba mieć meldunku i mieszkać w Chinach. Można zamawiać z tej strony.
 6. Oby, bo cena telefonu wzrośnie do około 1850 PLN
 7. Kod wprowadzony. Myślę, że dam radę - w tym miesiącu kupię za 1600 PLN (na Mi3 oczywiście ) . W pozostałych 5 miesiącach też na pewno będę korzystać.
 8. Chcę się zarejestrować w kantorze internetowym w ramach konta Alior Sync/Alior Bank. Na etapie rejestracji jest pole kodu promocyjnego (od osoby, która poleciła otworzenie kantoru). Nie wiem jakie korzyści ma osoba polecająca, ale jeżeli ktoś z Was jest zarejestrowany w tym kantorze i chciałoby się mu podesłać mi taki kod promocyjny to skorzystam. Kto pierwszy ten lepszy. Skorzystam z pierwszego otrzymanego kodu. Czekam do końca dnia, później się zarejestruję bez kodu polecającego
 9. W opisie aukcji: gwarancja serwisowa. Tak jak w każdym innym przypadku. W sumie to i tak jeszcze nigdy nie musiałem korzystać z gwarancji
 10. 10 Dużo czytam, mniej piszę (nie jestem zaawansowanym userem)
 11. Wszyscy sprzedawcy LG G2 w wersji 32GB wystawiają fakturę VAT-marża. http://proseedmag.pl/aktualnosci/faktura-marza-kto-wystawia-i-jakie-ma-konsekwencje Znalazłem tylko jedną osobę (właściwie komis), która wystawia zwykłą fakturę, ale nie cieszy się zbyt pochlebną opinią. Oznacza to, że serwis producenta nie przyjmie takiego telefonu do naprawy (chyba że płatnej). Telefon do naprawy oddajemy do komisu, w którym został nabyty ( o ile wcześniej nie zniknie)
 12. Może szybko kup cos takiego przez PayPal: http://www.aliexpress.com/item/Big-Discount-8GB-Ultra-Slim-Mp3-Mp4-Player-with-LCD-Screen-FM-Radio-Camera-Movie-Player/771721252.html?s=p Wydrukujesz potwierdzenie zakupu, poźniej zrezygnujesz i PayPal Ci kasę zwróci... A z potwierdzeniem zakupu udasz się do cła. Tylko nie wiem czy: 1. Można ot tak sobie zrezygnować z zakupu i czy PayPal zwróci kasę. NIe przerazbiałem tego. 2. Na wpłacie będzie inna data (już po otrzymaniu informacji z cła) Tak się zastanawiam, może od razu po zakupie na ibuygou trzeba tak robić. Będzie się miało wydruk z PayPala za zapłatę około 20$ za mp4 player -- 2 kwi 2014, o 11:54 -- Loteria, loteria, loteria... Niezaleznie od tego czy to DHL, FedEx, czy jeszcze coś innego. Prędzej bym tu uzależniał, przez który punkt celny przesyłka jest odprawiana...
 13. Wersja 32GB była też na Europ, czy tylko w Azji? -- 4 kwi 2014, o 19:59 -- Poczytałem trochę w necie i lipa z tym LG G2 32GB. Chyba zrezygnuję... Ponieważ coraz częściej zdarza się vat płacić za telefony z Chin, zacząłem się teraz zastanawiać nad Mi2S. Za Mi3 480$ + około 30$ za przesyłkę + ewentualnie vat i opłata naliczana przez kuriera wychodzi już około 1900 PLN. To już trochę dużo. Dziś widzę promocja na ibuygou na Mi2s, ale tylko dwa dni, a ja dopiero w połowie kwietnia będę kupować. Przynajmniej decyzję już podjąłem, że xiaomi , pozostaje jeszcze model. Nic innego nie widzę na rynku interesującego.
 14. Przejdę się jeszcze do marketu i ponownie z bliska się przyjrzę G2. Szkoda mi trochę MIUI...
×
×
 • Create New...