Twaroger

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Twaroger

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jestem nowy w temacie i nie do końca rozumiem w jakiej relacji do siebie są xiaomi.eu, miuipolska.pl i xiaomi. Czytałem że xiaomi.eu jest wydawane przez grupę entuzjastów - czy to znaczy, że gdzieś jest repozytorium z jakimiś skryptami i można zobaczyć jak ten ROM jest generowany? Jestem po prostu ciekaw jak ten proces wygląda.
 2. @Acid: Czy wspomniany przez ciebie skrypt jest gdzieś dostępny?
 3. Dzięki za wyjaśnienie. Dlaczego w takim razie obecnie nie da się już pobrać tego ROM-u?
 4. Ze strony głównej to znaczy en.miui.com czy xiaomi.eu? Na en.miui.com było coś takiego: https://web.archive.org/web/20160406061939/http://en.miui.com/download-298.html, ale jeśli dobrze rozumiem to chiński ROM, na podstawie którego ktoś zrobił to co podlinkowałem wyżej. Dlaczego na zablokowany bootloader można wgrać tylko ten jeden ROM? Skoro modyfikacje wprowadzone w wersji 7.1.3 przeszły, to dlaczego nie można ich wprowadzić w nowszych ROM-ach od producenta?
 5. Mam Redmi 3 z zablokowanym bootloaderem, więc z dostępnych dla mnie możliwości najbardziej obiecująco wyglądał ten ROM: https://mega.nz/#!v4YCkAiJ!VKeCCvmy66XjJcaXFaVtO4QcpbP3WstFnUbCCsmSM1g Zainstalowałem go miflashem i wszystko dobrze działa, ale po pewnym czasie zacząłem się zastanawiać skąd właściwie wziął się ten soft i czy używanie go jest bezpieczne, to znaczy czy nie zawiera keyloggera/trojana albo innego ustrojstwa. Da się to jakoś sprawdzić? Jakim cudem to działa na zablokowanym bootloaderze?