Jump to content

f0c57

Użytkownicy
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by f0c57

 1. Cześć! Pilnie poszukuję romu Lineage OS 14.1 albo 15.1 dla Redmi 3 (ido).
 2. Zainstalowałem, wszystko działa, tylko chciałbym jedną rzecz poprawić. Mianowicie głośność telefonu, (nie rozmów, bo z tą nie ma problemu), czy ktoś mógłby polecić jakiś sprawdzony sposób? Używam LineageOS 14.1
 3. Witam! Problem jest następujący, Endomondo prawidłowo zapisuje czas treningu, oraz prawidłowo zapisuje trasę na mapie (jazda rowerem) natomiast przebyty dystans urywa się po kilkunastu, kilkuset metrach, prędkość zaś są zupełnie z kosmosu. Podejrzewam, że mam coś nie tak z ustawieniami GPS, ale nie za bardzo wiem gdzie ich szukać i co tam zmienić. Pozdrawiam
 4. Wgrałem na nowo ROM, zrobiłem factory reset, wszystko DZIAŁA! Dzięki za pomoc
 5. Na pulpicie wyskakuje takie powiadomienie. Factory reset chyba robiłem, ale w tym momencie zwątpiłem, nie mam pewności.
 6. Wgrałem 6.5.26 i telefon nadal nie widzi kart SIM, zmieniło się tylko to, że wyświetla się teraz komunikat "Can't get valid Device ID". Jakieś sugestie co teraz zrobić?
 7. Dziękuję za wyjaśnienie i link, ale niestety cały czas mam " 502 Bad Gateway "
 8. Nie łapię numeracji wersji, wydawało mi się, że pobrałem najnowszą możliwą. Tej 6.5.26 nie mogę znaleźć, na miuipolska.pl/download otrzymuję taki komunikat "502 Bad Gateway"
 9. Ok, po kolei 1) Wgrałem Redmi 3 Latest China Developer Version Fastboot 2) Odblokowałem bootloadera 3) Wgrałem TWRP 4) Wgrałem xiaomi.eu_multi_ido_V7.3.1.0.LHPCNDD_v7-5.1.zip przy pomocy TWRP Telefon wstał, ale niestety nie widzi kart SIM. Co teraz?
 10. Wgrałem jeszcze raz dev ROM, pytanie ostatnie, czy ten rom jest na pewno odpowiedni - xiaomi.eu_multi_ido_V7.3.1.0.LHPCNDD_v7-5.1.zip
 11. Bootloader odblokowany, udaje mi się tylko wejść w fastoboot, mogę MiFlashem go teraz potraktować?
 12. Po instalacji romu, po restarcie pojawia mi się tylko logo MI i telefon "wisi" po dłuższej chwili ekran gaśnie, aparat wibruje i znowu pojawia się czarny ekran z logo MI. Co teraz zrobić żeby przywrócić telefon do życia?
 13. Porządna czyli jaka? A co do tego gdzie kupiłem telefon to chętnie podam adres i nazwę firmy. Proszę DCC TRADE Barłogi 114 62-640 Grzegorzew NIP: 666-193-57-88 REGON: 311552687
 14. Przerabiałem te rozwiązania, w ciągu ostatnich kilku dni, jakieś dwa miliony razy. Nic nie pomaga na dłużej niż 24 godziny. Przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych, potem zainstalowałem najnowsze Usługi Google Play (z apkmirror) oraz najnowszą wersję Google Play (sklep, również z apkmirror). Działało do dziś rana, udało mi się zainstalować parę aplikacji z Google Play, po czym przy uruchamianiu Hangouts otrzymałem komunikat "Zaktualizuj Usługi Google Play". Po kliknięciu "Aktualizuj" albo otrzymuję "Brak autoryzacji" albo biały ekran i apka wisi. Nie pomaga usuwanie konta google, czyszczenie cache, ani inne chińskie czary z internetu. Tak samo reagują inne aplikacje od Google, ale nie tylko, Endomondo też zaczyna "się pluć" o aktualizacje usług "Google Play" Jeżeli ta informacja pomoże w czymś, to: - wersja MIUI w moim telefonie to 7.3.2.0.0 - Sklep Google Play 6.7.13.E-all [0] 2920566 - Usługi Google Play 8.3.01 (2385995-240) Jakieś sugestie co robić poza p***nięciem ryżowcem o ścianę?
 15. Witam wszystkich! Od dwóch tygodni jestem posiadaczem telefonu Xiaomi Redmi 3. Sprzęt spisuje się świetnie, acz ma jeden mały wkurzający problem. Średnio co drugi dzień "znika" mi uwierzytelnienie Google Play. Próbowałem już różnych metod (czyszczenie pamięci podręcznej, usuwanie i ponowne zakładanie konta google, odinstalowywanie aktualizacji) niestety nic nie działa na dłuższą metę. Telefon miał już fabrycznie zainstalowany sklep google. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie, jak poradzić sobie z tym problemem.
×
×
 • Create New...