Jump to content

cristians

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About cristians

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mi9 Po jednej z aktualizacji w połowie stycznia przestało mi działać ładowanie bezprzewodowe. Tzn. ładuje pół minuty i przestaje. Ładowarka jest ok, ładuje inny telefon.
 2. Dzięki pomogło. Chociaż nie spodziewałem się, że będę miał dzisiaj fabrycznie nowy telefon :-/
 3. Proszę o pomoc. Zrobiłem czyszczenie CACHE/DALVIK i podczas konfiguracji telefon cały czas wyświetla "Pierwsza konfiguracja wciąż prze.... Aplikacja przestała działać. itp itd." Obecnie mam cegłę zamiast telefonu :-/
 4. Na Mi9 nawet budzik i dzwonki zacinają! DRAMAT
 5. Mi9 po aktualizacji KATASTROFA Samoczynne restarty Nie działające wideo - zacina się, nie ładuje, ucieka dźwięk Niedziałające audio - zacina się Późna reakcja na przyciski HELP
 6. Opcja ta faktycznie jest dostępna (po wpisaniu kodu). Ale u mnie mimo włączenie nie działa, tzn tak wnioskuje bo ikonka na pasku się nie pojawia. Testowane na karcie Orange i Plus.
 7. MI 9. Po tej aktualizacji po raz pierwsze mam jakiekolwiek problemy z MIUI. Samoczynne restarty.
 8. A jaką mam pewność czy romach które polecasz nie ma syfu?:) No gdyby tak było nie byłoby mojego pytania...
 9. Hmmm... Faktycznie działa! Ale przyznam, że wydawało mi się to dziwne bo wszystko robiłem na odblokowanym ekranie No wgrany przez sprzedawce ale nie widzę w nim żadnych śmieci, angielskie gdzie niegdzie mi nie przeszkadza a sam system działa bardzo dobrze.
 10. Witam Korzysta ktoś z Was z Google Now? Posiadam Redmi 3 z romem jak na scrrenie. https://drive.google.com/open?id=0B9jwovqI3QOyeXlJRDVCR0RzY0E Podczas korzystania z Google Now czesto mam komunikat: "Nie mogę tego zrobić gdy urządzenie jest zablokowane. Aby to zrobić odblokuj urządzenie.". Może ktoś z was podać rom na jakim na pewno działa Google Now ?
×
×
 • Create New...