M4hcin

Użytkownicy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by M4hcin

  1. Witam serdecznie kamiloHan. Moja historia zakończyła się szczęśliwie po prawie dwóch miesiącach. Telefon do mnie wrócił z serwisu, naprawiony. Historia jest bardzo zawiła, okazało się że telefon był do mnie wysyłany 3 razy i za każdym razem coś było nie tak w (adresie, telefonie kontaktowym, kurier). Za pierwszym razem, okazało się że kurier próbował mi dostarczyć paczkę na nie właściwy adres, była błędna nazwa ulicy, chcieli to wyjaśnić ale oczywiście serwis "https://x-sklep.pl/" nie odpisywał na e-mail a kont. telefonicznego do siebie nie podali. Za drugim razem. po mimo podania dwóch adresów (dane do f-vat/dane do wysyłki) paczka została wysłana na adres do f-vat gdzie w godzinach pracy kuriera nikogo pod tym adresem nie ma. A mój nr tel. podano 123456789. Najlepsze było to że kurier zaznaczył dla centrali informację że zostawił awizo a tego nie zrobił. Za trzecim razem. musiałem sam zadziałać po prawie dwóch miesiącach dostałem informację jakim kurierem paczka została do mnie wysłana i podano mi nr. listów przewozowych. Zadzwoniłem do centrali kuriera i odkręcałem całą tą co najmniej śmieszną sytuację. Historia była by krótsza i post zamieszczony przeze mnie, pewnie by się nie pojawił, gdyby kontakt ze strony "https://x-sklep.pl/" był jak na firmę przystało, co najmniej dobry. Ale niestety tak nie jest :/ Jestem w dalszym ciągu zdania że nie polecam i szczerze odradzam jakichkolwiek zakupów w sklepie "https://x-sklep.pl/" i ich pochodnych nazwach podawanych przez innych użytkowników. Pozdrawiam M4hcin
  2. Właśnie i tu się mylisz. Domena o której piszesz znana również jako „www.xiaomi.com.pl, www.sjcam.com.pl, www.królik24.pl„ jest mi znana i wiem że tam się zakupów nie robi. Wcześniejsza domena x-sklep.pl znana była jako sklepxiaomi.pl do tej pory po wpisaniu tej domeny zostajesz automatycznie przekierowany na teraźniejszą. Nawiasem mówiąc już nie chodzi o to czy była znana ta firma/sklep ku przestrodze dla innych zostawiłem tego posta. Jak wspominałem wcześniej z zakupem nie miałem najmniejszych problemów.
  3. Nie liczę na wsparcie. Opisałem moją historie, żeby inni wiedzieli, co to za sklep. Wcześniej nie znalazłem nic na temat tego sklepu. Nie wiem, kiedy opinia negatywna się pojawiła na forum. Zakup był ok i obsługa przy zakupie, problem się pojawił przy reklamacji.
  4. Witam serdecznie wszystkich chcących się dowiedzieć coś na temat sklepu Xiaomi "https://x-sklep.pl/" Zakupiłem tam telefon 31.05.2016 16:17 model Xiaomi Redmi Note 3 16gb. nr zamówienia 6833040 Niestety po kilku miesiącach okazało się że w lampie błyskowej aparatu świeci tylko jedna z dwóch diod (żółta). Postąpiłem zgodnie z wskazówkami na stronie odnośnie reklamacji tel. spakowałem, wypełniłem formularz reklamacyjny, załączyłem dowód zakupu, gwarancję po czym dnia 13.09.2016r wysłałem kurierem na adres wymieniony na stronie "X-SKLEP.PL, ul. Ks. A. Wąchala 6C, 34-325 Łodygowice" 14.09.2016r. dostałem informację ze sklepu, że paczka dotarła i następnego dnia zostanie przesłana do Rzeszowa na serwis i że reklamacja nie powinna trwać dłużej niż 14 dni. Więc założyłem że reklamacja potrwa ok 14dni roboczych czyli ok 3 tyg. 06.10.2016r. 13:30 dostałem za pośrednictwem portalu "baselinker.com" informacje do mojego zamówienia " Wiadomość Witaj ................., Telefon wrocil do serwisu, z powodu braku możliwości doręczenia Na jaki adres mamy odesłać telefon? (jest on naprawiony) proszę podać tez nr kontaktowy dla kuriera" Moje zdziwienie było bardzo wielkie ponieważ nikt do mnie nie dzwonił ani nie miałem żadnego awiza tego samego dnia przesłałem 3 informacje za pośrednictwem w/w portalu dot, zamówienia "Witam serdecznie. Wszystkie dane są na zamówieniu jak wyżej" na tym samym portalu jest na samej górze informacja dotycząca adresu na f-VAT oraz adres wysyłki jeśli jest inny niż f-VAT. Dopisałem jeszcze tel kontaktowy z prośbą o kontakt i poprosiłem o podanie adresu na jaki wcześniej Serwis Xiaomi wysłał paczkę. Dziś mamy 25.10.2016r. do tej pory nie dostałem ani telefonu ani odpowiedzi na moje pytania, nikt nie zadzwonił nikt nic nie napisał. Więc moja opinia na temat tego sklepu jest następująca, nie kupujcie tam nic, nie polecam, sklep jest żałosny, nie odpisują, nie oddzwania, nie oddaje reklamowanego produktu. Jeśli MIUI Polska jest w stanie coś zadziałać w mojej sprawie, bardzo proszę, jestem na etapie sporządzania pisma z prawnikiem i zamierzam moją sprawę skierować do UOKiK-u.