Jump to content

M4hcin

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About M4hcin

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam serdecznie kamiloHan. Moja historia zakończyła się szczęśliwie po prawie dwóch miesiącach. Telefon do mnie wrócił z serwisu, naprawiony. Historia jest bardzo zawiła, okazało się że telefon był do mnie wysyłany 3 razy i za każdym razem coś było nie tak w (adresie, telefonie kontaktowym, kurier). Za pierwszym razem, okazało się że kurier próbował mi dostarczyć paczkę na nie właściwy adres, była błędna nazwa ulicy, chcieli to wyjaśnić ale oczywiście serwis "https://x-sklep.pl/" nie odpisywał na e-mail a kont. telefonicznego do siebie nie podali. Za drugim razem. po mimo
 2. Właśnie i tu się mylisz. Domena o której piszesz znana również jako „www.xiaomi.com.pl, www.sjcam.com.pl, www.królik24.pl„ jest mi znana i wiem że tam się zakupów nie robi. Wcześniejsza domena x-sklep.pl znana była jako sklepxiaomi.pl do tej pory po wpisaniu tej domeny zostajesz automatycznie przekierowany na teraźniejszą. Nawiasem mówiąc już nie chodzi o to czy była znana ta firma/sklep ku przestrodze dla innych zostawiłem tego posta. Jak wspominałem wcześniej z zakupem nie miałem najmniejszych problemów.
 3. Nie liczę na wsparcie. Opisałem moją historie, żeby inni wiedzieli, co to za sklep. Wcześniej nie znalazłem nic na temat tego sklepu. Nie wiem, kiedy opinia negatywna się pojawiła na forum. Zakup był ok i obsługa przy zakupie, problem się pojawił przy reklamacji.
 4. Witam serdecznie wszystkich chcących się dowiedzieć coś na temat sklepu Xiaomi "https://x-sklep.pl/" Zakupiłem tam telefon 31.05.2016 16:17 model Xiaomi Redmi Note 3 16gb. nr zamówienia 6833040 Niestety po kilku miesiącach okazało się że w lampie błyskowej aparatu świeci tylko jedna z dwóch diod (żółta). Postąpiłem zgodnie z wskazówkami na stronie odnośnie reklamacji tel. spakowałem, wypełniłem formularz reklamacyjny, załączyłem dowód zakupu, gwarancję po czym dnia 13.09.2016r wysłałem kurierem na adres wymieniony na stronie "X-SKLEP.PL, ul. Ks. A. Wąchala 6C, 34-325 Łodygowice"
×
×
 • Create New...